Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

MOTO|SLOVENIA czerwiec 2022

Koszt:
1050 EUR
Zarezerwowane miejsca:
Zakończone
Termin:
02.06 - 07.06.2022
Rejestracja:
Zapisz się!

Podróż motocyklowa do Słowenii to doskonały pomysł na spędzenie kilku letnich dni. Tym razem zaplanowaliśmy kolejną edycję MOTO|SLOVENIA w czerwcu, kiedy to w wysokich Alpach Julijskich panuje znakomita pogoda do motocyklowych wojaży.

Podróż motocyklowa do Słowenii przygotowana przez nas zajmuje 5 dni, wyjeżdżamy z Polski w czwartek wieczorem i wracamy we wtorek, w godzinach przedpołudniowych. Na miejscu Uczestnicy jeżdżą przez 4 dni trasami przygotowanymi i sprawdzonymi przez naszych Instruktorów.

słowenia widok przełęczy

 

Wyprawa motocyklowa do Słowenii – dlaczego warto?

Trasy przebiegają przez Alpy Julijskie i Triglavski Narodni Park. Przejedziemy w okolicach najwyższego szczytu Słovenii. Odwiedzimy historyczną trasę wiodącą do miejsca, gdzie spotykają się granice Austrii, Słovenii i Italii. Dodatkowo wiele uroku mają rozmowy z tubylcami, którzy mówią jakby po polsku. Co najmniej 2 dni wyprawy to trasy przebiegające również przez tereny Włoch i Austrii. Po włoskiej stronie często eksplorujemy miejsca gdzie odbywają się górskie etapy Giro d’Italia.

 

relacje z wypraw

 

Jeżeli masz ochotę zobaczyć jak wyglądały wcześniejsze wyprawy w tę okolicę zajrzyj koniecznie do naszego działu

RELACJE Z WYPRAW

 

Wyjazd z instruktorami szkoleniemotocyklowe.pl to nie tylko świetna zabawa na niekończących się zakrętach. Każdy z instruktorów – pilotów opiekujących się grupą jest dobrym szkoleniowcem i potrafi udzielić wielu cennych wskazówek dotyczących jazdy. Bez wątpienia taki wyjazd to doskonały trening motocyklowy, zważywszy że instruktorzy potrafią dostosować tempo i stopień trudności do umiejętności uczestników.

 

ikona facebook

 

FACEBOOK SZKOLENIEMOTOCYKLOWE.PL

Zachęcamy tez do odwiedzin naszego profilu na FB gdzie na bieżąco relacjonujemy wyprawy, szkolenia i kursy

 

ikona youtube

 

 

KANAŁ YOUTUBE SZKOLENIEMOTOCYKLOWE.PL

Koniecznie zajrzyj również na nasz kanał YouTube. Instruktorzy szkoleniemotocyklowe.pl regularnie publikują filmy, głównie poradniki dotyczące techniki jazdy i obsługi motocykli. Nie brakuje też testów naszych motocykli i relacji z wypraw motocyklowych.

 

 


Slovenia, Austria, Włochy – Alpy julijskie i Triglavski Narodni Park

lokalizacje

 

Slovenia to piękny, mało znany kraj. Uczestników naszej wyprawy zabieramy w miejsca, które zapierają dech w piesiach. A może lubisz wykąpać się w górskim, krystalicznie czystym potoku?

słowenia potok 1200x400

Wyprawy dla motocyklistów z Instruktorami szkoleniemotocyklowe.pl mają charakter turystyczno-szkoleniowy. W czasie wyjazdu Uczestnicy zwiedzają atrakcyjne miejsca, zaś postoje zawsze wykorzystujemy na rozmowy o prawidłowej i bezpiecznej technice jazdy motocyklem na górskich serpentynach.

 

trasy wyprawy garda

 

Nasze trasy w czasie wyprawy

 • nasze doświadczenie w organizacji wypraw pozwoliło ułożyć doskonale dopracowane trasy o różnym stopniu trudności
 • delektujemy się zakrętami, wjeżdżamy wysoko w góry, przejeżdżamy wzdłuż malowniczych jezior, rzek i potoków
 • każdego dnia na miejscu wyprawy pokonujemy od 150 – 300 km – w górach, łącznie z przerwami, to cały dzień fantastycznej jazdy na motocyklu
 • jadąc z nami masz pewność, że zabierzemy Cię w miejsca gdzie wielu motocyklistów nie dociera – omijają je, często nie wiedząc, że istnieją. Nie będziemy jeździć autostradami z pkt. do pkt. – pojedziemy lokalnymi, malowniczymi drogami. Czasem też przystaniemy na prawdziwe i aromatyczne włoskie espresso

 

 

Transport uczestników i motocykli

highliner z przyczepa

Każdą naszą wyprawę motocyklową obsługujemy specjalnie zbudowanym autobusem zabierającym do 16 pasażerów na swój pokład. Za autobusem ciągniemy przyczepę, na której możemy przewieźć nawet 10 motocykli dodatkowo dokładając np. kilka rowerów. Oczywiście liczba przewożonych pojazdów zależy od ich wagi i wielkości.

 

garda apartamenty

 

Gdzie nocujemy?

W czasie trwania wyprawy MOTO|SŁOWENIA nocujemy w Hotelu o standardzie 4**** z widokiem na szczyt Spik i całe pasmo Alp Julijskich. Standardowo dla każdego uczestnika rezerwujemy pokój 1 osobowy. Na terenie hotelu mamy bezpieczne miejsca parkingowe dla motocykli oraz naszego autobusu. To miejsce przez kilka dni stanowi naszą bazę wypadową. Jadąc z nami nie musisz zajmować się codziennym pakowaniem i zmianą miejsca noclegowego. W hotelu dla naszych gości dostępny jest kompeks SPA i basenów oraz restauracja. Poza jazdą na motocyklu uczestnicy mogą równie skorzystać z tarasów widokowych oraz Alpine Wellness.

 

Liczba uczestników i osób towarzyszących

Na każdą wyprawę zbieramy grupę co najmniej 6 uczestników. Każdy z naszych uczestników może zabrać osobę/osoby towarzyszące, które nie zabierają motocykla. Pomożemy w transporcie np. rowerów lub podrzucimy pomysły na organizację czasu wolnego na miejscu pobytu.

Jeżeli grupa osób towarzyszących będzie liczyła przynajmniej kilka osób możemy zaoferować dodatkowe lokalne wycieczki autobusem, w czasie kiedy motocykliści będą pokonywać kręte górskie serpentyny. Słowenia jest piękna, nie tylko dla motocyklistów.

 

ikona opieka nad grupą

 

Opieka Przewodników – Instruktorów

Każdą Wyprawę obsługuje co najmniej 2 Przewodników – Instruktorów z ramienia szkoleniemotocyklowe.pl. Każdego dnia wyprawy nasi instruktorzy pokonują trasę razem z grupą. W razie jakiś sytuacji problemowych (np. awaria) instruktorzy starają się pomóc w jej usunięciu, a jeżeli nie jest to możliwe pomagają zorganizować transport motocykla i uczestnika do naszej bazy.

 

plan wyprawy

 

Plan wyprawy motocyklowej MOTO|SLOVENIA 2022

 • CZWARTEK – zbiórka uczestników i osób towarzyszących ok. 16:30 najczęściej w Yamaha Centrum w Poznaniu. Wyjazd planujemy na godzinę 18:00. Szczegółowe informacje o czasie i miejscu zbiórki wysyłamy ok. 1 tydzień przed wyjazdem. Trasa przejazdu przebiega przez Polskę w kierunku zachodniej granicy, Niemcy, Austrię i Włochy. W czasie jazdy autobus planowo zatrzymuje się co około 2,5 godziny jazdy na krótkie postoje, tankowanie i zmianę kierowców.
 • PIĄTEK – dojazd na miejsce tj. do miejscowości Kranjska Gora  ok. 11:00. Uczestnicy meldują się w pokojach hotelowych, załoga HIGHLINERA rozpakowuje motocykle. Około godziny 14:00 jesteśmy gotowi na pierwszą przejażdżkę motocyklową.
 • SOBOTA i NIEDZIELA to dni przeznaczone na jazdę po niezliczonej ilości zakrętów. W drodze odwiedzamy piękne i ciekawe miejsca. Możemy pojechać w naprawdę wysokie góry lub odwiedzić malownicze jeziora i potoki. Istnieje również możliwość zorganizowania wycieczek fakultatywnych autobusem dla osób towarzyszących – za dodatkową opłatą, do ustalenia przed wyjazdem.
 • PONIEDZIAŁEK – opuszczamy hotel w których mieszkamy. Grupa motocyklistów jedzie z Instruktorem – Przewodnikiem trasę ok. 250 km. W tym samym czasie HIGHLINER udaje się do punktu spotkania. W wyznaczonym miejscu (najczęściej w okolicach Monachium) pakujemy motocykle, uczestnicy wsiadają do autobusu i wracamy do Polski.
 • WTOREK około godziny 9:00 jesteśmy w Poznaniu.

 

płatności ikona

 

Koszty, płatności – sezon 2022

 • 1050€ + 200 zł – uczestnik z motocyklem
 • 450€ + 100 zł – osoba towarzysząca
 • aby zagwarantować rezerwację wymagamy:
  • wpłaty pre-rezerwacyjnej w wysokości 200 zł przez system automatycznych płatności (link zostanie wysłany po dokonaniu zgłoszenia)
  • zaliczki wynoszącej co najmniej 300€. Zaliczkę należy wpłacić w terminie do 5 dni od daty dokonania rezerwacji
  • Pozostałą kwotę należy opłacić najpóźniej na 31 dni przed datą wyjazdu
 • opłata pre-rezerwacyjna w wysokości 200,00 zł pozostaje u Organizatora w razie rezygnacji z rezerwacji, lub niedopełnienia formalności tj. braku wpłaty zaliczki i pełnej opłaty w wymaganych terminach. Jednocześnie wskazana opłata łączna 200 zł to kwota pokrywająca koszty ubezpieczenia turystycznego, ubezpieczenia transportu motocykli (CARGO na czas transportu), kosztów wnoszonych do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego oraz koszty opłat lokalnych, ponoszone przez Organizatora w miejscowościach turystycznych gdzie następuje zakwaterowanie.
 • motocykle są przewożone na specjalnie przygotowanej przyczepie, a w czasie transportu są ubezpieczone od ewentualnych uszkodzeń mogących powstać w czasie transportu – ubezpieczenie CARGO przewoźnika
 • opłaty w EURO przyjmujemy na konto walutowe, którego nr prześlemy po wykonaniu rezerwacji; istnieje również możliwość wpłaty gotówkowej w BOK HigH.

 

kontrakt warunki wyjazdu

 

Co zawiera podana cena? Warunki oferty

 • transport Uczestnika i motocykla na trasie Poznań – Kranjska Gora – Poznań. Podróżujemy autobusem wyposażonym w łącznie 17 miejsc oraz sporą przestrzeń bagażową
 • noclegi w pokojach 1 osobowych ze śniadaniem i obiadokolacją w cenie. W cenie noclegów wliczony jest również wstęp do strefy SPA i basenów oraz do hotelowej siłowni
 • w przypadku osoby towarzyszącej nocuje ona w pokoju razem z uczestnikiem; jeżeli osób towarzyszących będzie więcej niż 1 na uczestnika też sobie poradzimy – do uzgodnienia przed wyjazdem
 • koszty ubezpieczenia turystycznego SIGNAL IDUNA (KL: 25000 EUR, KR: 6000 EUR, NNW: 20000 PLN, BP: 1100 PLN)
 • koszty obowiązkowych opłat turystycznych, w tym opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • opiekę 2 Instruktorów – Przewodników na miejscu, w czasie całej wyprawy. Instruktor pokonuje każdego dnia całą trasę z uczestnikami i wykonuje m.in. rolę przewodnika.
 • opracowane i sprawdzone trasy
 • dostęp do zaplecza technicznego, podstawowych narzędzi

 

Dokumenty dla Klientów

Regulamin zapisów i rezerwacji szkoleniemotocyklowe.pl

Regulamin uczestnictwa w wyjazdach szkoleniowo-turystycznych

 

kawa ikona

 

Poczytaj przy dobrej kawie

FAQ – najczęstsze pytania klientów i nasze odpowiedzi

 

Koszt:
1050 EUR
Zarezerwowane miejsca:
Zakończone
Termin:
02.06 - 07.06.2022
Rejestracja:
Zapisz się!