Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Wycieczka MOTO|Kaszuby

Koszt:
390 zł
Zarezerwowane miejsca:
Zakończona
Termin:
05.06 - 06.06.2020
Rejestracja:
Zapisz się!

Wycieczka motocyklowa MOTO|Kaszuby to dwudniowy wypad z Wielkopolski do Polski północnej. Trasę prowadzą instruktorzy naszej szkoły. Wyjazd ma charakter turystyczny, ale wpleciemy też elementy szkoleniowe. Zarezerwuj piątek i sobotę i zapraszamy!

 

Wycieczka motocykla MOTO|Kaszuby z instruktorami

Każdy motocyklista lubi ten moment kiedy wsiada na motocykl i zapomina o troskach dnia powszedniego. Liczy się tylko jazda i wiatr we włosach.
Lubimy też spotkania z przyjaciółmi z którymi w przerwach na kawę, rozmawiamy, żartujemy i po prostu czujemy się swobodnie. Często też planujemy kolejne wyjazdy, wymieniając się doświadczeniami.

A może chciałabyś/chciałbyś połączyć te wszystkie przyjemności?

Wybierz się z nami na weekendowy wypad na północ Polski, gdzie pod okiem instruktora/pilota przejedziemy malowniczą trasę wśród Kaszubskich Jezior.
Pokonamy piękne rejony naszego kraju, kierując się na wybrzeże aż do punku gdzie spędzimy noc czyli Pensjonatu 4 Strony Świata w Dźwirzynie (k/Kołobrzegu).

Wieczorem, podczas kolacji, na pewno pojawi się wiele ciekawych opowieści, w luźnej atmosferze którą stworzymy my – motocykliści.

Następnego dnia, po śniadaniu, przejedziemy kolejną znana trasę, nazywaną „Polską Szwajcarią” lub drogą 100 zakrętów czyli Połczyn Zdrój – Czaplinek, kierując się bocznymi drogami do miejsca startu czyli Poznania.

 

Oferta / cennik – wycieczka motocyklowa

Ilość uczestników: 6 motocyklistów (możliwość zabrania pasażerów) + prowadzący grupę instruktor-pilot.

Cena zawiera: 1 dobę w pokoju jednoosobowym w Pensjonacie 4 Strony Świata, oraz śniadanie (Restauracja MESA 200m od Pensjonatu). Dla osób, które zabiorą pasażera obowiązuje dopłata 150 zł, nocleg 2 osoby w pokoju ze śniadaniami.

Ilość kilometrów:
Dzień 1: 500km
Dzień 2: 300km

Cena:

390 zł / motocyklistę
150 zł / pasażera

 

Zapisy: prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres biuro@szkoleniemotocyklowe.pl lub kontakt telefoniczny 884 300 255. Wkrótce uruchomimy formularz zapisów. Decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą za wyjazd. Ilość miejsc jest ograniczona.

 

Jeżeli interesują Cię szkolenia i wycieczki zajrzyj też do naszej oferty: MOTO|Wycieczka z Instruktorem


Koszt:
390 zł
Zarezerwowane miejsca:
Zakończona
Termin:
05.06 - 06.06.2020
Rejestracja:
Zapisz się!