Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Wycieczka do fabryki BMW | Berlin

Koszt:
390 zł
Zarezerwowane miejsca:
0/12
Termin:
grudzień - 15.12.2022
Rejestracja:
Zapisz się!

Organizujemy wyjazd do fabryki BMW zlokalizowanej w Berlinie. Przejazd komfortowym autobusem w kameralnej grupie, w towarzystwie instruktorów HigH Szkoła Jazdy. Fabryka BMW w Berlinie produkuje różne modele motocykli opatrzonych logotypem biało – niebieskiego śmigła. Po wizycie w fabryce (zwiedzanie rozpoczniemy od godziny 11:00) grupa przejedzie autobusem do Classic Remise Berlin – miejsca tętniącego motoryzacją. Zwiedzanie Classic Remise jest bezpłatne, na miejscu działa restauracja, w której we własnym zakresie można zjeść obiad przed podróżą powrotną do Poznania.

 

Program wycieczki

fabryka motocykli bmw05:45 zbiórka uczestników przy Centrum Handlowym PESTKA w Poznaniu. Aubotus będzie oczekiwał przy głównym wejściu zlokalizowanym od strony Al. Solidarności.

06:00 wyjazd w kierunku fabryki BMW w Berlinie

11:00 rozpoczęcie zwiedzania fabryki całą grupą, oprowadzenie po fabryce w języku angielskim

Czas zwiedzania to ok. 90 minut. Należy pamiętać o pewnych zasadach obowiązujących na terenie fabryki:

  • dzieci poniżej 14 roku życia nie mają wstępu do fabryki
  • obowiązuje pełne obuwie
  • obowiązuje zakaz filmowania i wykonywania zdjęć
  • urządzenia osobiste (smartfony, telefony itp.) muszą pozostać przed wejściem, zamknięte w bezpiecznych szafkach
  • na trasie wycieczki nie ma dostępu do toalet, zabronione jest spożywanie posiłków i picie napojów.

 

12:45 zbiórka przy autobusie, przejazd do Classic Remise Berlin. Na miejscu czas wolny do dyspozycji uczestników wycieczki.

14:00 zbiórka przy autobusie i przejazd do Poznania

18:00 – około tej godziny planujemy powrót do miejsca, z którego rozpoczął się wyjazd. Godzina przyjazdu jest oczywiście uzależniona m.in. od warunków drogowych.

 

Rezerwacja miejsc i płatności

Liczba miejsc jest ograniczona, z tego powodu o rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłat rezerwacyjnych.

Jak się zapisać i zapłacić? Wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Po wypełnieniu formularza otrzymasz automatyczną odpowiedź, w której będzie zawarty link do systemu płatności Przelewy24. Za pomocą tego systemu dokonasz płatności. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność wpłat rezerwacyjnych.

Koszt wyjazdu ustaliliśmy na kwotę 390 zł i zawiera on:

  • ubezpieczenie KL NNW na czas podróży, zawarte w TU Signal Iduna w ramach umowy generalnej biura podróży HIGH TRAVEL,
  • przejazd komfortowym autobusem w grupie 12 uczestników + kierowca i pilot z ramienia szkoleniemotocyklowe.pl i HIGH TRAVEL,
  • bilet wstępu do fabryki BMW w Berlinie

 

Podawana cena nie zawiera kosztów wyżywienia w trakcie wyjazdu. Zaplanowaliśmy postój w restauracji przy Classic Remise w Berlinie.

 

Rezygnacje z wyjazdu

W przypadku z rezygnacji z wyjazdu do fabryki BMW nie zwracamy dokonanej wpłaty. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby w miejsce zgłoszonego i opłaconego uczestnika pojechała inna osoba – w takim przypadku prosimy o przesłanie oficjalnej informacji z danymi osoby, która rezygnuje oraz tej, która wchodzi w jej miejsce.


Jak podróżujemy?

Zapraszamy na pokład komfortowego, 17-osobowego autobusu, wyposażonego w klimatyzację, ogrzewanie, system multimedialny oraz szereg udogodnień dla pasażerów.

autobusem na narty

 

Naszym autobusem zawsze kieruje odpowiednia liczba kierowców, tak aby bezpiecznie dotrzeć do obranego celu. Oczywiście kierowcy przestrzegają zasad dot. czasu pracy i obowiązkowych przerw.

 

Ubezpieczenia obowiązkowe

W cenie organizowanej wycieczki zawarliśmy ubezpieczenie turystyczne, z kosztami leczenia oraz transportu medycznego do Polski – w razie zachorowania uczestnika.

Koszt:
390 zł
Zarezerwowane miejsca:
0/12
Termin:
grudzień - 15.12.2022
Rejestracja:
Zapisz się!