Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

SLOVENIA TURYSTYCZNIE 2022

Koszt:
550 EUR
Zarezerwowane miejsca:
0/4
Termin:
08.09 - 13.09.2022
Rejestracja:
Zapisz się!

Zapraszamy Cię na wyjazd turystyczny do Słowenii. Dołączysz do organizowanej przez nas MOTO|Wyprawy. Oferujemy bezpieczny transport autobusem, bardzo komfortowy hotel z wyżywieniem i mnóstwo atrakcji na miejscu.

Jesteśmy firmą organizującą od lat wyprawy dla motocyklistów. Dysponujemy komfortowym 17 osobowym autobusem, który pozwala nam zabrać nie tylko motocyklistów – uczestników MOTO|Wyprawy, ale również osoby towarzyszące. Jeżeli masz ochotę pojechać na kilka dni do Słowenii, zamieszkać w doskonałym hotelu w idealnym miejscu na wypad pieszy lub rowerowy w Alpy Julijskie to zapraszamy do rezerwacji miejsca.

 

Slovenia widok na wodospad

 

Wyprawa do Słowenii – co tam robić?

Słowenia daje bardzo dużo możliwości przyjemnego spędzenia wolnego czasu. Naszą bazą wypadową jest Hotel Spik zlokalizowany w miejscowości Gozd Martuljek – bardzo blisko miejscowości Kranjska Gora. Osoby nieposiadające własnego środka transportu bez problemu mogą korzystać z wypożyczalni rowerów, których nie brakuje w miejscowości Kranjska Gora. Hotel jest też dobrze skomunikowany z innymi miejscowościami okolicy – funkcjonuje komunikacja publiczna.

 

W bliskiej okolicy miejsca, w którym nocujemy, znajdują się liczne trasy rowerowe biegnące przez całą Słowenię oraz trasy piesze – z możliwością wejścia na pobliskie szczyty i przełęcze Alp Julijskich. W odległości ok. 30 – 40 km (możliwość dotarcia np. elektrycznymi rowerami lub komunikacją publiczną) są takie miejsca jak słynne Jezioro Bled, Wąwóz Vingart, Jeziora Fiusine czy Przełęcz Vrsic.

 

Dla osób jadących z nami bez motocykli nie jesteśmy w stanie zapewnić przewodnika czy opiekuna, ale chętnie doradzimy co można robić w okolicy.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zapytać o coś, czego nie opisaliśmy, pisz śmiało na adres: biuro@szkoleniemotocyklowe.pl

 

ZAPISY NA WYJAZD – REZERWACJA MIEJSCA

Napisz e-mail na adres biuro@szkoleniemotocyklowe.pl. Dla tej opcji nie mamy jeszcze automatycznego formularza zapisów. Po otrzymaniu od Ciebie wiadomości e-mail odpowiemy na pytania i prześlemy podstawowe informacje, wraz z nr rachunku bankowego do dokonania wpłaty.

 

 


Słowenia turystycznie – wybierz się z nami!

lokalizacje

 

Slovenia to piękny, mało znany kraj. Słowenia to połączenie wysokich gór, krystalicznie czystej wody, austriackiego porządku i wyjątkowo uprzejmych i uśmiechniętych ludzi. Slovenia to miejsce gdzie prawie na każdym kroku możesz wykąpać się w górskim strumieniu 🙂

słowenia potok 1200x400

Oferta wyjazdu w charakterze turystycznym, bez motocykla, to oferta dla każdego kto chce bezpiecznie dotrzeć do Słowenii, spędzić na miejscu kilka dni w doskonałym 4**** hotelu. Hotel jest położony w doskonałym miejscu pod względem komunikacji, a w okolicy nie brakuje ciekawych miejsc do odwiedzenia.

 

trasy wyprawy garda

 

Co warto zobaczyć w okolicy?

 • miejscowość Kranjska Gora – tam odbywają się w okresie zimowym zawody narciarskie światowej rangi, zaś w lecie miejscowość to między innymi wiele wypożyczalni elektrycznych rowerów, które doskonale sprawdzają się w górskiej okolicy,
 • jezioro Jasna – tuż przy granicy miejscowości Kranjska Gora, z możliwości dojazdu komunikacją lub rowerem. Miejsce to może bez problemu być celem kilkugodzinnej, pieszej wycieczki z hotelu,
 • przełęcz Vrsic – prowadzi do niej wyjątkowo malownicza droga. Drogę tę da się bez problemu pokonać elektrycznym rowerem, lub wjeżdżającym tam autobusem. Na przełęczy można wybrać się na przyjemny spacer na wysokości ok. 2000 m n.p.m.
 • skocznie i kompleks w Planicy – miejsce znane z zimowych zawodów w skokach narciarskich w lecie zamienia się w miejsce, gdzie można skorzystać z najdłuższej w Europie kolejki tyrolskiej (ok. 600 m długości), spróbować swoich sił w tunelu powietrznym (coś na kształt skoku na spadochronie) lub pójść na ciekawą górską wycieczkę,
 • Ljubljana – stolica Słowenii – można do niej dotrzeć komunikacją (podróż trwa ok. 1 godziny). Ljubljana jest wyjątkowo pięknym miastem, które na pewno warto odwiedzić.
 • jeziora Fiusine – górskie jeziora już po włoskiej stronie, bez problemu uda się do nich dotrzeć np. elektrycznym rowerem z miejscowości Kranjska Gora,
 • i wiele, wiele innych, malowniczych miejsc.

 

 

Transport uczestników

highliner z przyczepa

Każdą naszą wyprawę motocyklową obsługujemy specjalnie zbudowanym autobusem zabierającym do 16 pasażerów na swój pokład. Za autobusem ciągniemy przyczepę, na której możemy przewieźć nawet 10 motocykli. Autobus jest wyposażony również w bagażnik umożliwiający zabranie bagaży pasażerów.

 

garda apartamenty

 

Gdzie nocujemy?

W czasie trwania wyprawy MOTO|SŁOWENIA nocujemy w Hotelu o standardzie 4**** z widokiem na szczyt Spik i całe pasmo Alp Julijskich. Standardowo dla każdego uczestnika rezerwujemy pokój 1 osobowy. To miejsce przez kilka dni stanowi naszą bazę wypadową. Jadąc z nami nie musisz zajmować się codziennym pakowaniem i zmianą miejsca noclegowego. W hotelu dla naszych gości dostępny jest kompeks SPA i basenów oraz restauracja. Poza jazdą na motocyklu uczestnicy mogą równie skorzystać z tarasów widokowych oraz Alpine Wellness.

 

Liczba uczestników – turystów

Liczba osób jest uzależniona od liczby uczestników (motocyklistów), którzy jadą z nami na wyjazd oraz ewentualnie zabieranych przez nich osób towarzyszących.

Jeżeli grupa osób towarzyszących będzie liczyła przynajmniej kilka osób możemy zaoferować dodatkowe lokalne wycieczki autobusem, w czasie kiedy motocykliści będą pokonywać kręte górskie serpentyny. Słowenia jest piękna, nie tylko dla motocyklistów.

 

ikona opieka nad grupą

 

Podróż i ubezpieczenia

Podróż obsługuje 3 kierowców autobusu, którzy na miejscu pełnią również funkcję przewodników – pilotów dla motocyklistów. Każdy uczestnik wyjazdu jest ubezpieczony (ubezpieczenie zawierane w TU Signal Iduna na bardzo dobrych warunkach ubezpieczenia). Nasza firma wnosi również obowiązkowe opłaty na Turystyczny Fundusz Ubezpieczeniowy oraz inne obowiązkowe opłaty dla firm turystycznych.

 

plan wyprawy

 

Plan wyjazdu SLOVENIA 2022

 • CZWARTEK – zbiórka uczestników i osób towarzyszących ok. 18:00 najczęściej na Stacji BP zlokalizowanej na ul. Bukowskiej w Wysogotowie. Wyjazd planujemy na godzinę 19:00. Szczegółowe informacje o czasie i miejscu zbiórki wysyłamy ok. 1 tydzień przed wyjazdem. Trasa przejazdu przebiega przez Polskę w kierunku zachodniej granicy, Niemcy, Austrię i Włochy. W czasie jazdy autobus planowo zatrzymuje się co około 2,5 godziny jazdy na krótkie postoje, tankowanie i zmianę kierowców.
 • PIĄTEK – dojazd na miejsce tj. do hotelu  ok. 11:00. Uczestnicy meldują się w pokojach hotelowych, załoga HIGHLINERA rozpakowuje motocykle. Od tej chwili osoby podróżujące w celach turystycznych (bez motocykla) mogą wykorzystać czas według własnego pomysłu.
 • SOBOTA i NIEDZIELA Pobyt wg planu ustalonego samodzielnie przez turystów. Chętnie pomożemy / wskażemy ciekawe miejsca do odwiedzenia. Istnieje również możliwość zorganizowania wycieczek fakultatywnych autobusem dla osób towarzyszących – za dodatkową opłatą, do ustalenia przed wyjazdem.
 • PONIEDZIAŁEK – opuszczamy hotel w których mieszkamy. Grupa motocyklistów jedzie z Instruktorem – Przewodnikiem trasę ok. 250 km. W tym samym czasie HIGHLINER udaje się do punktu spotkania. W wyznaczonym miejscu pakujemy motocykle, uczestnicy wsiadają do autobusu i wracamy do Polski.
 • WTOREK około godziny 7:00 jesteśmy w Poznaniu.

 

płatności ikona

 

Koszty, płatności – sezon 2022

OFERTA TURYSTYCZNA (bez transportu motocykla czy roweru). Podane ceny dotyczą 1 osoby. Jeżeli zapiszą się 2 osoby akceptujące nocleg we wspólnym pokoju cena może ulec zmniejszeniu.

 • 550€ + 100 zł – turysta, noclegi w pokoju 1-osobowym ze śniadaniami i obiadokolacjami w Hotelu
 • aby zagwarantować rezerwację wymagamy:
  • wpłaty pre-rezerwacyjnej w wysokości 100 zł przez system automatycznych płatności (link zostanie wysłany po dokonaniu zgłoszenia)
  • zaliczki wynoszącej co najmniej 250€. Zaliczkę należy wpłacić w terminie do 5 dni od daty dokonania rezerwacji
  • Pozostałą kwotę należy opłacić najpóźniej na 31 dni przed datą wyjazdu
 • opłata pre-rezerwacyjna w wysokości 100,00 zł pozostaje u Organizatora w razie rezygnacji z rezerwacji, lub niedopełnienia formalności tj. braku wpłaty zaliczki i pełnej opłaty w wymaganych terminach. Jednocześnie wskazana opłata łączna 200 zł to kwota pokrywająca koszty ubezpieczenia turystycznego, kosztów wnoszonych do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego oraz koszty opłat lokalnych, ponoszone przez Organizatora w miejscowościach turystycznych gdzie następuje zakwaterowanie.
 • opłaty w EURO przyjmujemy na konto walutowe, którego nr prześlemy po wykonaniu rezerwacji; istnieje również możliwość wpłaty gotówkowej w BOK HigH.

 

kontrakt warunki wyjazdu

 

Co zawiera podana cena? Warunki oferty

 • transport na trasie Poznań – Gozd Martuljek – Poznań. Podróżujemy autobusem wyposażonym w łącznie 17 miejsc oraz sporą przestrzeń bagażową
 • noclegi w pokojach 1 osobowych ze śniadaniem i obiadokolacją w cenie. W cenie noclegów wliczony jest również wstęp do strefy SPA i basenów oraz do hotelowej siłowni
 • koszty ubezpieczenia turystycznego SIGNAL IDUNA (KL: 25000 EUR, KR: 6000 EUR, NNW: 20000 PLN, BP: 1100 PLN)
 • koszty obowiązkowych opłat turystycznych, w tym opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • pomoc w zaplanowaniu atrakcji na czas pobytu

 

Dokumenty dla Klientów

Regulamin zapisów i rezerwacji szkoleniemotocyklowe.pl

Regulamin uczestnictwa w wyjazdach szkoleniowo-turystycznych

 

kawa ikona

 

Poczytaj przy dobrej kawie

FAQ – najczęstsze pytania klientów i nasze odpowiedzi

 

Koszt:
550 EUR
Zarezerwowane miejsca:
0/4
Termin:
08.09 - 13.09.2022
Rejestracja:
Zapisz się!