Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

NARTY – DOLOMITY 2022 Mega hotel 4****

Koszt:
790€+200zł
Zarezerwowane miejsca:
0/12
Termin:
09.02 - 14.02.2022
Rejestracja:
Zapisz się!

Fantastyczne stoki narciarskie i słynny objazd Sella Ronda. Doskonały hotel z degustacyjną kuchnią na najwyższym poziomie z kompleksem SPA i basenem. Pełna opieka i transfery na stoki w czasie pobytu. Bez wątpienia z tych powodów warto pojechać z nami na narty w Dolomitach. Zapraszamy na wyprawę narciarsko – snowboardową. Każdy z uczestników będzie miał możliwość jazdy na nartach lub snowboardzie na najlepszych stokach okolic miejscowości Vipiteno-Sterzing. Przewidujemy również wizytę w kompleksie Sellaronda. Wieczory zaś uczestnicy spędzą w strefie spa lub korzystając z innych, atrakcyjnych rozrywek w hotelu 4****.

 

Narty w Dolomitach – co, gdzie, kiedy?

Wyjazd: 9 lutego 2022 roku (środa) o godzinie 4:00 z Poznania – zbiórka w Poznaniu ul. Chwaliszewo 76. Przy miejscu zbiórki znajduje się m.in. duży parking strzeżony na którym możliwe jest pozostawienie samochodu na kilka dni w atrakcyjnych cenach abonamentowych (PARKING CHWALISZEWO – warto wykorzystać aplikację APCOA PARKING). Przyjazd do hotelu ok. godziny 19:00.

Na miejscu od dnia 10 lutego 2022 roku (czwartek) do 13 lutego 2022 roku (niedziela) uczestnicy mają możliwość jazdy na nartach w różnych kompleksach narciarskich Dolomitów – codziennie autobus zawozi grupę i odbiera z innego kompleksu (opis kompleksów do dyspozycji poniżej).

W dniu 13 lutego 2022 roku (niedziela) po zakończeniu dnia na stoku (ok. godziny 12:00) autobus zabiera uczestników ze stoku i rusza w drogę powrotną do Polski. Powrót do Polski planowany jest ok. godziny 2:00 w dniu 14.02.2022 roku.

 

Hotel i wyżywienie

 • Po pierwsze standardem naszej oferty jest, że uczestnik jest zakwaterowany w czasie pobytu w 1-osobowym pokoju w 4**** hotelu. W czasie tego wyjazdu korzystamy z gościnności Hotel Wieser – gwarantujemy uczestnikom perfekcyjne warunki noclegowe i jeszcze lepszą kuchnię.
 • Jeżeli na wyjazd zgłoszą się 2 osoby, które chcą być w jednym wspólnym pokoju 2-osobowym, wówczas każdej osobie przysługuje rabat w wysokości 100 € od ceny standardowej.
 • W cenie pobytu zawarte są obfite śniadania w postaci szwedzkiego stołu oraz obiadokolacje serwowane w hotelowej restauracji w formie kolacji degustacyjnych.

 

Co tu dużo pisać … jako przykład pokażemy jak wygląda hotelowe jedzenie 😉 Bywamy w tym hotelu przynajmniej kilka razy w roku z ekipami motocyklistów i menu kolacji jeszcze nigdy się nie powtórzyło. Kucharz ma fantazję dlatego lubimy tam bywać.

 

 

 

Trasy na narty w Dolomitach

W trakcie pobytu nasi uczestnicy mają możliwość korzystania z kompleksów narciarskich położonych w okolicy miejscowości Vipiteno-Sterzing. Przewidujemy, że każdego dnia nasz autobus może dowieźć grupę do innego kompleksu narciarskiego i oczywiście odebrać o umówionej godzinie. Proponujemy szusowanie na białym puchu w następujących kompleksach. Ogólnie mówiąc, dla każdego coś miłego.

 

MONTE CAVALLO SKI AREA – ROSSKOPF

narty w dolomitach monte cavallo rosskopf mapaSłoneczny taras – Sterzing
Rosskopf 960-2189 m

Spacerując po pięknej ulicy handlowej, Starym i Nowym Mieście Sterzing, jest wiele do zobaczenia i odkrycia. Ale czy wiesz, że od deptaka do stacji kolejki gondolowej Rosskopf 6-osobowej jest tylko pięć minut spacerem? Stamtąd można bardzo wygodnie wznieść się na wysokość 1860 m, podziwiając spektakularny widok podczas transportu. W górach można uprawiać wszelkiego rodzaju sporty zimowe lub po prostu cieszyć się słońcem przed przytulnymi domkami górskimi.

Rosskopf to kolejne słowo określające śnieg, sport i zabawę na stoku. Oczywiście poza przygotowanymi trasami narciarskimi można się również dobrze bawić, na przykład na rakietach śnieżnych lub na sankach na dobrze przygotowanym torze rodzinnym o długości 9,6 km, który zabierze Cię z powrotem do doliny.

Dolna stacja wyciągu Rosskopf znajduje się zaledwie 2 km od zjazdu z autostrady. Stamtąd w ciągu kilku minut można dotrzeć do słonecznego tarasu Sterzing. Znajdziesz tam niezapomniany raj rekreacyjny dla całej rodziny!

Nowość:
Nowy, sztucznie naśnieżany, naturalny tor saneczkowy o długości 9,6 km od stacji górnej do stacji dolnej zapewnia zabawę na sankach dla młodych i starszych.

 

RACINES-GIOVO SKI AREA – RATSCHINGS JAUFEN

ratchings - jaufen narty w dolomitachŻyj i ciesz się zimą!

Wydajny, zawsze inny i naturalny. Te trzy definicje wystarczą do pełnego opisu terenu narciarskiego Racines. Ale przyglądając się bliżej, zauważymy, że Racines to znacznie więcej. Po pierwsze, obszar ten, swoją niesamowitą atmosferą i ogromnymi przestrzeniami, przyciąga narciarzy i miłośników snowboardu na wszystkich poziomach zaawansowania. Jednocześnie stanowi niemal kompletny teren rekreacyjny dla wszystkich spragnionych wypoczynku i relaksu. Ośrodek narciarski Ratschings-Jaufen (1300 m – 2150 m) jest jednym z najnowocześniejszych w Południowym Tyrolu. 8 wysokowydajnych i komfortowych wyciągów, 28 km tras, funpark, funslope i tor saneczkowy gwarantują wspaniałe dni w wyjątkowym krajobrazie.

Wysoko w górach…
Region alpejski Racines-Giovo jest jednym z najpiękniejszych obszarów Górnej Adygi. Kwitnące łąki, przytulne górskie chaty, przejrzyste górskie jeziora i bogata sieć szlaków prowadzących do panoramicznego Passo Giovo sprawiają, że jest to prawdziwy raj dla rodzin i każdego, kto szuka ciszy i spokoju. Idąc szlakiem prowadzącym do Piccola i Grande Punta di Montecroce otwiera się zapierająca dech w piersiach panorama we wszystkich kierunkach: na zachodzie łańcuch Tessa i lodowce Alp Venoste, na północy szczyty Alp Sztubajskich, na wschodzie Alpy Zillertalskie za przełęczą Brenner i na południu wschodnie Dolomity aż do majestatu łańcucha Brenta. Rozległy obszar alpejski Racines-Giovo jest jednym z najbardziej cenionych obszarów wycieczkowych na południe od przełęczy Brenner.
Ten obszar jest najpiękniejszy wiosną i latem, z eksplozją kwiatów i kolorów na łąkach, ale najbardziej magicznym okresem jest kwitnienie rododendronów w maju-czerwcu: spektakl jedyny w swoim rodzaju!

 

LADURNS SKI AREA – PFLERSCHTAL

ladurns ski area narty w dolomitachTOP rodzinny teren narciarski Ladurns

Teren narciarski Ladurns oferuje mnóstwo zabawy na śniegu. Odkryj słoneczne stoki, ciesz się wspaniałymi wędrówkami na rakietach śnieżnych lub przeżyj długie tory saneczkowe. Niepowtarzalny widok panoramiczny uwieńczy Twój idealny dzień w naszej zimowej krainie cudów.

Wykorzystaj karnet na całe 18 km najlepiej przygotowanych tras narciarskich. Przetestuj wszystkie nasze bezpieczne na śniegu, łatwe i trudne trasy narciarskie. Początkujący znajdą w obu obszarach fantastyczną szkołę narciarską ze złotą pieczęcią jakości. Dzieci są mile widziane w raju dla dzieci Fichti. Maluchy będą cieszyć się czasem pełnym czystej przygody między ośnieżonymi krajobrazami. To wszystko dla rewelacyjnego stosunku ceny do wydajności!

Relax & Fun – Ciesz się zimą po słonecznej stronie!
Poza stokiem znajdziesz różne idylliczne przytulne schroniska górskie i restauracje z doskonałymi daniami kulinarnymi, inspirowanymi kuchnią austriacką i włoską. Słoneczne tarasy zapraszają do oddawania czci słońcu wczesną wiosną. Dwa razy w tygodniu najdłuższy we Włoszech oświetlony i sztucznie naśnieżany tor saneczkowy otwiera swoje podwoje wieczorem. Kąpiel relaksu i odnowy biologicznej oraz spa Balneum to wyjątkowe przeżycie dla użytkowników saun.

Pozwól nam bawić się na stokach Ladurns. Przeżyj czystą przyjemność z jazdy na nartach. 18-kilometrowy stok sprawdzi Twoje umiejętności. Niebieskie, czerwone i czarne stoki czekają na Twoją kolejkę carvingu – ciesz się wszystkimi naszymi poziomami trudności. Dzieci i początkujący mogą wykonać pierwsze skręty w strefie dla początkujących, a zaawansowani narciarze i eksperci mogą ćwiczyć na czerwonej i czarnej. Krótkie kolejki i czas oczekiwania, słoneczne stoki i fantastyczne widoki zachwycą Twoją narciarską przygodę.

Wraz z nowym 6-osobowym wyciągiem krzesełkowym „Wastenegg” wybudowanym w 2019 roku, nowym systemem naśnieżania i nowymi ratrakami jest to zwieńczenie modernizacji terenu narciarskiego.

 

SELLARONDA – DOLOMITY

sellaronda narty w dolomitachSkitour przez cztery Dolomitowe Przełęcze wokół masywu Sella, jednego z najbardziej spektakularnych na świecie. Wycieczkę można łatwo zrobić w ciągu jednego dnia, bez zdejmowania nart przejeżdżając przez cztery doliny ladyńskie: Val Gardena, Alta Badia, Val di Fassa i Arabba. Można to zrobić zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, zaczynając od dowolnej z czterech dolin. Zgodnie z ruchem wskazówek zegara kolor oznakowania jest pomarańczowy, przeciwnie do ruchu wskazówek zegara jest zielony. Obejmuje łącznie 40 km, z czego 26 to stoki narciarskie. Trasę Sellaronda mogą odbyć narciarze na poziomie średniozaawansowanym.

Kompleks Sellaronda (Val Gardena) jest oddalony od hotelu o 60 km – dojazd głównie autostradą. Jeżeli uczestnicy będą zainteresowani bez problemu w godzinach porannych zawieziemy grupę do stacji Val Gardena z której każdy może przejechać całą pętlę Sellaronda,  lub korzystać ze stoków doliny Val Gardena. Koszty transferu są wliczone w cenę naszego wyjazdu – uczestnicy nie dopłacają za tę aktrakcję.

 

Cena za wyjazd, świadczenia w cenie

Cena wyprawy narciarskiej w Dolomity wynosi 790€ + 200 zł / uczestnika. Standardowa cena zawiera następujące świadczenia:

 • przejazd autobusem wraz z przewozem bagażu i sprzętu na trasie Poznań – Hotel Wieser – Poznań
 • transfery lokalne pomiędzy hotelem i kompleksami narciarskimi
 • noclegi w 1 – osobowych pokojach w hotelu o standardzie 4**** z kompleksem SPA i basenami (wstęp w cenie noclegów)
 • wyżywienie w hotelu w postaci śniadania oraz obiadokolacji
 • pakiet ubezpieczeń KL  30.000,00 EUR w tym koszty ratownictwa ( 7.000,00 EUR)  + NNW  15.000,00 PLN +  bagaż  1.000,00 PLN + 30.000,00 EUR ( szkody osobowe i rzeczowe) – ubezpieczenie ma dodatkową klauzulę uprawiania sportów zimowych

 

Jeżeli na wyjazd zgłaszają się 2 osoby, które chcą korzystać z jednego, wspólnego pokoju hotelowego wówczas cena wynosi 690€ + 200 zł / uczestnika. Podana cena zawiera wszystkie w/w świadczenia, z wyjątkiem zmiany pokoju na 2-osobowy.

Do podanych powyżej cen uczestnik we własnym zakresie kupuje skipassy na poszczególne kompleksy, z których chce korzystać. Ceny biletów skipass warto sprawdzić na stronach poszczególnych kompleksów narciarskich po to, aby poznać aktualne ceny na sezon 2022.

 

Zapisy i informacje dodatkowe

Zapisy na wyjazd prowadzimy przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Przede wszystkim wypełnij formularz. Odpowiemy na wiadomość podając jednocześnie informacje dotyczące wykonania płatności wraz z nr rachunku bankowego. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 694 300 255.

 

Zasady rezerwacji i rezygnacji z rezerwacji

 1. Warunkiem potwierdzenia rezerwacji złożonej przez e-mail jest wpłacenie zaliczki w kwocie 300 € na podane przez nas konto bankowe. Dodatkowo wymagamy wpłaty  200 zł (podamy link to szybkich płatności) za opłaty ubezpieczeniowe i obowiązkowe opłaty turystyczne.
 2. Dopłata do 100% wartości rezerwacji musi nastąpić nie później niż 21 dni do daty rozpoczęcie wyjazdu.
 3. W przypadku rezerwacji dokonywanych na mniej niż 21 dni przed wyjazdem zaliczka wynosi 100% wartości rezerwacji.

 

W razie konieczności rezygnacji z wyjazdu zawsze staramy się pomóc w dalszym sprzedaniu wykupionego miejsca aby zwrócić uczestnikowi wpłacone kwoty. Nie zawsze udaje nam się to zrobić więc prosimy zapoznaj się z Regulamin zapisów i rezerwacji HIGHLINER.PL.

 


Co wyróżnia nasze podróże?

 • podróż odbywa się komfortowym autobusem, wyposażonym w klimatyzację z niezależnymi nawiewami dla pasażerów, dodatkowe systemu ogrzewania (również w czasie postoju), oświetlenie wnętrza, ładowarki USB przy każdym fotelu, gniazdka 230V i wiele innych udogodnień
 • nasz autobus ma 17 miejsc więc możemy zabrać łącznie 16 osób + kierowców; na wybrane kierunki zabieramy mniejszą liczbę uczestników, gdyż ze względów bezpieczeństwa autobusem kieruje 2 lub nawet 3 kierowców
 • autobus jest też wyposażony w system multimedialny, telewizory w możliwością odtwarzania filmów Netflix, zawsze pasażerowie mogą też liczyć na dobrą playlistę muzyczną serwowaną przez obsługę
 • autobus ma również pokaźnych rozmiarów bagażnik do którego bez problemu ładujemy narty, deski snowboardowe, buty oraz bagaże (prosimy o zastosowanie się do wytycznych dot. przewożonych bagaży tj. na 1 uczestnika przewidujemy zabranie 1 szt. torby podróżnej lub walizki + 1 szt. niewielkiego bagażu podręcznego (wymiary ok. 40x25x25 cm), 1 kpl. nart lub snowboardu + buty – koniecznie w pokrowcu.

 

 

Każdy przejazd naszego autobusu na narty jest obsługiwany co najmniej przez 2 kierowców. Kierowcy wykonujący przewozy to w zdecydowanej większości również instruktorzy nauki jazdy, co gwarantuje, że podróż będzie bezpieczna dla całej grupy.

Autobus jest zawsze w okresie zimowym wyposażony w dobrej klasy opony zimowe, na pokładzie posiadamy m.in łańcuchy. Nasz autobus jest również wyposażony (to rzadkość  tego typu pojazdach) w elektromagnetyczny hamulec górski co sprawia, że pokonywanie górskich dróg jest bardzo bezpieczne.

 

Firma HigH Marcin Kukawka – organizator przewozu, jest przedsiębiorcą posiadającym licencję na międzynarodowy transport osób wraz ze wszystkimi obowiązkowymi, dodatkowymi dokumentami.

 

Trasa przejazdu jest zawsze starannie układana i kalkulowana przed wyjazdem, tak aby podróż była sprawna i możliwie krótka. Oczywiście w czasie jazdy przewidujemy również postoje.

Koszt:
790€+200zł
Zarezerwowane miejsca:
0/12
Termin:
09.02 - 14.02.2022
Rejestracja:
Zapisz się!