Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

NARTY – SŁOWENIA 2023 Komfortowy hotel 4****

Koszt:
890 EUR
Zarezerwowane miejsca:
5/14
Termin:
30.01 - 04.02.2023
Rejestracja:
Zapisz się!

Fantastyczne stoki narciarskie, doskonały hotel z kompleksem SPA i basenami oraz pełna opieka i transfery na stoki w czasie pobytu – to najważniejsze cechy wyjazdu autobusem na narty w Słowenii. Zapraszamy na wyprawę narciarską w trakcie której każdy z uczestników będzie miał możliwość jazdy na nartach na najlepszych stokach Słowenii. Wieczory zaś uczestnicy spędzą w strefie spa lub korzystając z innych, atrakcyjnych rozrywek w hotelu 4****.

 

OFERTA SPECJALNA: jeżeli na wyjazd zgłoszą się dwie osoby i wybiorą nocleg we wspólnym pokoju 2-osobowym to otrzymują RABAT po 100 EUR / osobę.

 

Narty w Słowenii – co, gdzie, kiedy?

Wyjazd: 30 stycznia 2023 roku (poniedziałek) o godzinie 4:30 z Poznania – zbiórka w Poznaniu. Miejsce zbiórki podamy bliżej terminu wyjazdu, najczęściej organizujemy wyjazd z centrum, ul. Chwaliszewo 76 w Poznaniu – przy siedzibie HigH Szkoła Jazdy. W przypadku zgłoszenia się na wyjazd kilku osób „z jednej ekipy” możemy dostosować miejsce wyjazdu.

Do hotelu dotrzemy ok. 19:00. Około południa, w czasie jazdy, zatrzymujemy się na lunch w sprawdzonej, czeskiej knajpie.

Na miejscu od dnia 31 stycznia 2023 roku (wtorek) do 3 lutego 2023 roku (piątek) uczestnicy mają możliwość jazdy na nartach w różnych kompleksach narciarskich Alp Julijskich – codziennie autobus zawozi grupę i odbiera z innego kompleksu (opis kompleksów do dyspozycji poniżej).

W dniu 4 lutego 2023 roku (sobota) po śniadaniu autobus zabiera uczestników z hotelu i rusza w drogę powrotną do Polski. Powrót do Polski planowany jest ok. godziny 23:30.

 

Hotel i wyżywienie

 • Po pierwsze, standardem naszej oferty jest, że uczestnik jest zakwaterowany w czasie pobytu w 1-osobowym pokoju w 4**** hotelu położonym blisko miejscowości Kranjska Gora w Słowenii. Hotel stanowi bazę wypadową.
 • Jeżeli na wyjazd zgłoszą się 2 osoby, które chcą być w jednym wspólnym pokoju 2-osobowym wówczas każdej osobie przysługuje rabat w wysokości 100 € od ceny standardowej.
 • W cenie pobytu zawarte są obfite śniadania w postaci szwedzkiego stołu oraz obiadokolacje serwowane w hotelowej restauracji
 • W przypadku zgłoszenia się rodzin z dziećmi możemy dokonać indywidualnej kalkulacji kosztów noclegu, w zależności od liczby i wieku dzieci śpiących w pokoju, razem z rodzicami / opiekunami.

 

 

Trasy na narty w Słowenii

W trakcie pobytu nasi uczestnicy mają możliwość korzystania z kompleksów narciarskich położonych w okolicy miejscowości Kranjska Gora. Przewidujemy, że każdego dnia nasz autobus może dowieźć grupę do innego kompleksu narciarskiego i oczywiście odebrać o umówionej godzinie. Proponujemy szusowanie na białym puchu w następujących kompleksach.

 

Kranjska Gora (Planica)

kranjska gora narty autobusNajstarszy, tradycyjny ośrodek narciarski w Słowenii, gdzie pierwsze wyciągi narciarskie uruchomiono w 1948r. Właśnie tam odbywa się turniej Vitranc z cyklu Pucharu świata dla mężczyzn. Blisko ośrodka narciarskiego znajduje się Planica, znana Polakom dzięki wspaniałym sukcesom Adama Małysza. Sama Kranjska Gora oferuje najbardziej rozbudowaną ofertę w Słowenii obejmującą wiele lekkich, średnich i trudnych tras. Swoje miejsce na śniegu znajdą tu także snowboardziści i ci, nie tylko mali, na sankach. W innych słowach to miejsce dla każdego.

Łącznie Kranjska Gora oferuje 20 km tras narciarskich. Trasy niebieskie to 10 km, trasy czerwone to 8 km, trasy czarne to 2 km.

Całość obsługuje 13 wyciągów i 6 kolejek krzesełkowych. Większość tras narciarskich (około 85 proc.) jest dodatkowo zaśnieżana. Dzięki temu oferują bardzo dobre warunki dla amatorów białego szaleństwa w trakcie całego sezonu.

 

Vogel

narty w słowenii vogelTu jest jak w bajce. Tak reklamuje się ośrodek narciarski i prawdopodobnie daleko od prawdy nie jest. VOGEL SKI CENTER położony jest wysoko nad przepięknym jeziorem Bohinj, w sercu chronionego Parku Narodowego Triglav (Triglavski narodni park). Początki zimowego ośrodka sportowego sięgają roku 1964. Kolejka gondolowa została odnowiona w 2001 roku i może przewieźć 950 osób na godzinę. Startuje z doliny, blisko jeziora Bohinj, wspina się na wysokość 1535 m. Stąd rozciąga się panorama bajecznego krajobrazu – od szczytów Parku Triglav aż do Alp Kamnickich. Z pewnością zapamiętasz ten widok na długo.

Trasy narciarskie ośrodka rozpościerają się pomiędzy 569 a 1800 m nad poziomem morza. Jego powierzchnia to 78 ha. Posiada kolejkę kabinową, 4 wyciągi i 4 wyciągi dwukrzesełkowe. Wydajność kolejek to 7240 osób na godzinę.

 

Krvavec

krvavec narty w słowenii

Ośrodek narciarski szczyci się najwspanialszymi widokami i dobrze utrzymanymi trasami narciarskimi rozciągającymi się na wysokości 1450 do 1971 m n.p.m. Zapewnia doskonałe warunki do jazdy na nartach na naturalnym i ubitym śniegu na łącznie 30 km doskonale utrzymanych tras narciarskich. Ośrodek, dzięki swojemu położeniu, gwarantuje minimum 100 narciarskich dni w każdym sezonie. Ze względu na wspaniałe warunki planujemy odwiedzić to miejsce.

Tutejsze trasy są zróżnicowane i idealne zarówno dla narciarzy rekreacyjnych, jak i zawodowych, a także dla początkujących. Jednak to, co najbardziej charakteryzuje Krvavec to doskonała atmosfera, która ze względu na niewielką popularność ośrodka wśród zagranicznych narciarzy, dodatkowo zapewnia brak tłoku na trasach. Ludzie, a szczególnie obsługa oraz fantastyczne widoki na panoramę gór, sprawiają, że hasło reklamujące ośrodek – „Tu znajdziesz uśmiech” – nie jest przysłowiowym rzucaniem słów na wiatr.

 

 

Kanin – Sella Nevea

kanin sella nevea

Szczyty nad Bovec są zwykle w grudniu dobrze pokryte śniegiem i wtedy rozpoczyna się długi sezon narciarski na Kanin, jedynym ośrodku narciarskim w Słowenii, który może pochwalić się trasami zjazdowymi powyżej 2000 m n.p.m. Kanin jest typowym alpejskim ośrodkiem narciarskim: ze względu na wysokość stoki rzadko zamarzają, oferując wysokiej jakości jazdę na wyłącznie naturalnym puchu przez większość zimy i umożliwiając jazdę daleko do wiosny, bardzo często do pierwszej połowy maja. To zimowa część baśni w samym sercu słoweńskiego regionu alpejskiego, w południowo-wschodniej części łańcucha alpejskiego, w pobliżu Morza Adriatyckiego. Kolejną szczególną cechą ośrodka narciarskiego Kanin jest jego słoneczne położenie i wspaniałe widoki na serce Alp na wschodzie i na Zatokę Triesteńską na południu.

 

Cena za wyjazd, świadczenia w cenie

Cena wyprawy narciarskiej do Słowenii wynosi 890 EUR / uczestnika. Standardowa cena zawiera następujące świadczenia:

 • przejazd autobusem wraz z przewozem bagażu i sprzętu na trasie Poznań – Hotel w Słowenii – Poznań
 • transfery lokalne pomiędzy hotelem i kompleksami narciarskimi (4 dni jazdy, każdy dzień w innym kompleksie)
 • noclegi w 1 – osobowych pokojach w hotelu o standardzie 4**** z kompleksem SPA i basenami (wstęp w cenie noclegów)
 • osoby decydujące się na nocleg w pokoju 2 – osobowym otrzymują zniżkę w wysokości 100 EUR / osobę – ta opcja jest możliwa, jeżeli na wyjazd zgłaszają się dwie osoby deklarując chęć noclegów w pokoju 2 – osobowym
 • wyżywienie w hotelu w postaci śniadania oraz obiadokolacji
 • pakiet ubezpieczeń KL  30.000,00 EUR w tym koszty ratownictwa ( 7.000,00 EUR)  + NNW  15.000,00 PLN +  bagaż  1.000,00 PLN + 30.000,00 EUR ( szkody osobowe i rzeczowe) – ubezpieczenie ma dodatkową klauzulę uprawiania sportów zimowych

 

Zapisy i informacje dodatkowe

Zapisy na wyjazd prowadzimy przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Odpowiemy na wiadomość podając jednocześnie informacje dotyczące wykonania płatności wraz z nr rachunku bankowego. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 694 300 255.

 

Zasady rezerwacji i rezygnacji z rezerwacji

 1. Warunkiem potwierdzenia rezerwacji złożonej przez e-mail jest wpłacenie zaliczki w kwocie 300 EUR na podane przez nas konto bankowe.
 2. Dopłata do 100% wartości rezerwacji musi nastąpić nie później niż 21 dni do daty rozpoczęcia wyjazdu.
 3. W przypadku rezerwacji dokonywanych na mniej niż 21 dni przed wyjazdem zaliczka wynosi 100% wartości rezerwacji.
 4. Istnieje możliwość zawarcia ubezpieczenia kosztów rezygnacji – ubezpieczenie należy wykupić nie później niż w okresie 7 dni od daty dokonania pierwszej wpłaty lub zawarcia umowy dot. wyjazdu.

 

Ważne formalności

 1. Wyjazdy narciarskie organizujemy z Biurem Usług Turystycznych Simon Sp. z o.o. posiadającym wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 259 oraz gwarancję ubezpieczeniową turystyczna SIGNAL IDUNA nr M 522383
 2. Dopełniamy wszelkich wymaganych przepisami prawa formalności dbając o bezpieczeństwo i komfort podróżnych.
 3. Usługę transportową świadczy HigH Marcin Kukawka wykorzystujac do tego celu komfortowy autobus, przystosowany do przewozu pasażerów oraz bagaży i sprzętu narciarskiego. Autobusem kierują doświadczeni kierowcy. Zawsze przestrzegamy norm dot. czasu pracy.
 4. W czasie pobytu z ramienia organizatora zapewniamy opiekę nad uczestnikami.

 


Co wyróżnia nasze podróże?

 • podróż odbywa się komfortowym autobusem, wyposażonym w klimatyzację z niezależnymi nawiewami dla pasażerów, dodatkowe systemu ogrzewania (również w czasie postoju), oświetlenie wnętrza, ładowarki USB przy każdym fotelu, gniazdka 230V i wiele innych udogodnień
 • nasz autobus ma 17 miejsc więc możemy zabrać łącznie 16 osób + kierowców; na wybrane kierunki zabieramy mniejszą liczbę uczestników, gdyż ze względów bezpieczeństwa autobusem kieruje 2 lub nawet 3 kierowców
 • autobus jest też wyposażony w system multimedialny, telewizory w możliwością odtwarzania filmów Netflix, zawsze pasażerowie mogą też liczyć na dobrą playlistę muzyczną serwowaną przez obsługę
 • autobus ma również pokaźnych rozmiarów bagażnik do którego bez problemu ładujemy narty, deski snowboardowe, buty oraz bagaże (prosimy o zastosowanie się do wytycznych dot. przewożonych bagaży tj. na 1 uczestnika przewidujemy zabranie 1 szt. torby podróżnej lub walizki + 1 szt. niewielkiego bagażu podręcznego (wymiary ok. 40x25x25 cm), 1 kpl. nart lub snowboardu + buty – koniecznie w pokrowcu.

 

 

Każdy przejazd naszego autobusu na narty jest obsługiwany co najmniej przez 2 kierowców. Kierowcy wykonujący przewozy to w zdecydowanej większości również instruktorzy nauki jazdy, co gwarantuje, że podróż będzie bezpieczna dla całej grupy.

Autobus jest zawsze w okresie zimowym wyposażony w dobrej klasy opony zimowe, na pokładzie posiadamy m.in łańcuchy. Nasz autobus jest również wyposażony (to rzadkość  tego typu pojazdach) w elektromagnetyczny hamulec górski co sprawia, że pokonywanie górskich dróg jest bardzo bezpieczne.

 

Firma HigH Marcin Kukawka – organizator przewozu, jest przedsiębiorcą posiadającym licencję na międzynarodowy transport osób wraz ze wszystkimi obowiązkowymi, dodatkowymi dokumentami.

 

Trasa przejazdu jest zawsze starannie układana i kalkulowana przed wyjazdem, tak aby podróż była sprawna i możliwie krótka. Oczywiście w czasie jazdy przewidujemy również postoje.

Koszt:
890 EUR
Zarezerwowane miejsca:
5/14
Termin:
30.01 - 04.02.2023
Rejestracja:
Zapisz się!