Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

TRIUMPH GARDA TOUR 2022

Triumph Garda Tour 2022 to wyprawa dla uczestników motocykli marki Triumph, dotowana przez Triumph Polska. Jeżeli jesteś posiadaczem motocykla marki Triumph weź udział w wyjątkowym wydarzeniu – skontaktuj się z salonem Triumph Motocykle Poznań, który jest koordynatorem wydarzenia i zapisów.

 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – WYPEŁNIJ i ZAREZERWUJ MIEJSCE

 

Jeżeli jesteś zainteresowany/a wyjazdem w terminie od 17 do 22 marca 2022, na specjalnie zorganizowany wyjazd Triumph Garda Tour 2022 wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY wybierając wariant WŁOCHY Alpy i okolice jeziora GARDA i dalej 17.03 – 22.03.2022 – REZERWACJA, GRUPA TRIUMPH.

 

Koniecznie odwiedź ogólną stronę MOTO|Wypraw organizowanych przez szkoleniemotocyklowe.pl aby zapoznać się z dostępnymi kierunkami i terminami najlepszych wypraw organizowanych dla motocyklistów.

 

Podróże Motocyklowe – włoskie Alpy, jeziora, zakręty – MOTO|GARDA

lokalizacje

 

Organizujemy podróże motocyklowe we włoskie Alpy i Dolomity, okolice jezior Garda, Iseo i Idro. Wyprawy dla motocyklistów z Instruktorami szkoleniemotocyklowe.pl mają charakter turystyczno-szkoleniowy. W czasie wyjazdu Uczestnicy odwiedzają atrakcyjne miejsca, zaś postoje zawsze wykorzystujemy na rozmowy o prawidłowej i bezpiecznej technice jazdy motocyklem na górskich serpentynach.

 

trasy wyprawy garda

 

Nasze trasy w czasie wyprawy

 • nasze doświadczenie w organizacji wypraw pozwoliło ułożyć doskonale dopracowane trasy o różnym stopniu trudności
 • delektujemy się zakrętami, wjeżdżamy wysoko w góry, przejeżdżamy wzdłuż malowniczych jezior, rzek i potoków
 • każdego dnia na miejscu wyprawy pokonujemy od 150 – 300 km – w górach, łącznie z przerwami, to cały dzień fantastycznej jazdy na motocyklu
 • jadąc z nami masz pewność, że zabierzemy Cię w miejsca gdzie wielu motocyklistów nie dociera – omijają je, często nie wiedząc, że istnieją. Nie będziemy jeździć autostradami z pkt. do pkt. – pojedziemy lokalnymi, malowniczymi drogami. Czasem też przystaniemy na prawdziwe i aromatyczne włoskie espresso

 

 

Transport uczestników i motocykli

highliner z przyczepa

Każdą naszą wyprawę motocyklową obsługujemy specjalnie zbudowanym autobusem zabierającym do 16 pasażerów na swój pokład. Za autobusem ciągniemy przyczepę, na której możemy przewieźć nawet 10 motocykli dodatkowo dokładając np. kilka rowerów. Oczywiście liczba przewożonych pojazdów zależy od ich wagi i wielkości.

 

garda apartamenty

 

Gdzie nocujemy?

W czasie trwania wyprawy MOTO|GARDA nocujemy w komfortowych apartamentach z widokiem na jezioro Garda. Każdy apartament ma po ok. 80 m2. Uczestnicy mogą odwiedzić malowniczy port i plażę położone ok. 10 minut spacerem od apartamentów. Na terenie posesji mamy bezpieczne miejsca parkingowe dla motocykli oraz naszego autobusu. To miejsce przez kilka dni stanowi naszą bazę wypadową. Jadąc z nami nie musisz zajmować się codziennym pakowaniem i zmianą miejsca noclegowego.

 

Liczba uczestników i osób towarzyszących

Na każdą wyprawę zbieramy grupę co najmniej 6 uczestników. Każdy z naszych uczestników może zabrać osobę/osoby towarzyszące, które nie zabierają motocykla. Pomożemy w transporcie np. rowerów lub podrzucimy pomysły na organizację czasu wolnego na miejscu pobytu.

Jeżeli grupa osób towarzyszących będzie liczyła przynajmniej kilka osób możemy zaoferować dodatkowe lokalne wycieczki autobusem, w czasie kiedy motocykliści będą pokonywać kręte górskie serpentyny.

 

ikona opieka nad grupą

 

Opieka Przewodników – Instruktorów

W czasie wyprawy Triumph Garda Tour 2022 razem z uczestnikami jadą przedstawiciele Triumph Polska.

Każdą Wyprawę obsługuje co najmniej 2 Przewodników – Instruktorów z ramienia szkoleniemotocyklowe.pl. Każdego dnia wyprawy nasi instruktorzy pokonują trasę razem z grupą. W razie jakiś sytuacji problemowych (np. awaria) instruktorzy starają się pomóc w jej usunięciu, a jeżeli nie jest to możliwe pomagają zorganizować transport motocykla i uczestnika do naszej bazy.

 

plan wyprawy

 

Plan wyprawy motocyklowej Triumph Garda Tour 2022

 • CZWARTEK – zbiórka uczestników i osób towarzyszących ok. 16:00 w ustalonym wcześniej miejscu w Poznaniu. Wyjazd planujemy na godzinę 18:00. Szczegółowe informacje o czasie i miejscu zbiórki wysyłamy ok. 1 tydzień przed wyjazdem. Trasa przejazdu przebiega przez Polskę w kierunku zachodniej granicy, Niemcy, Austrię i Włochy. W czasie jazdy autobus planowo zatrzymuje się co około 2,5 godziny jazdy na krótkie postoje, tankowanie i zmianę kierowców.
 • PIĄTEK – dojazd na miejsce tj. do miejscowości Moniga del Garda na zachodnim brzegu jeziora Garda ok. 11:00. Uczestnicy meldują się w apartamentach, załoga HIGHLINERA rozpakowuje motocykle. Około godziny 14:00 jesteśmy gotowi na pierwszą przejażdżkę motocyklową.
 • SOBOTA i NIEDZIELA to dni przeznaczone na jazdę po niezliczonej ilości zakrętów. W drodze odwiedzamy piękne i ciekawe miejsca. Możemy pojechać w naprawdę wysokie góry lub odwiedzić malownicze jeziora sąsiadujące z Gardą. Istnieje również możliwość zorganizowania wycieczek fakultatywnych autobusem dla osób towarzyszących – za dodatkową opłatą, do ustalenia przed wyjazdem.
 • PONIEDZIAŁEK – opuszczamy apartamenty w których mieszkamy. Grupa motocyklistów jedzie z Instruktorem – Przewodnikiem trasę ok. 250 km. W tym samym czasie HIGHLINER udaje się do punktu spotkania. W wyznaczonym miejscu (najczęściej okolica włoskich Dolomitów) pakujemy motocykle, uczestnicy wsiadają do autobusu i wracamy do Polski.
 • WTOREK około godziny 9:00 jesteśmy w Poznaniu.

 

płatności ikona

 

Koszty, płatności – specjalne warunki dla klientów Triumph Polska

 • 650€ + 200 zł – za uczestnika z motocyklem – Triumph Polska dopłaca 300€
 • 100€ + 100 zł – za osobę towarzyszącą – Triumph Polska dopłaca 250€
 • aby zagwarantować rezerwację wymagamy:
  • wpłaty pre-rezerwacyjnej w wysokości 200 zł przez system automatycznych płatności (link zostanie wysłany po dokonaniu zgłoszenia)
  • zaliczki wynoszącej co najmniej 300€. Zaliczkę należy wpłacić w terminie do 5 dni od daty dokonania rezerwacji
  • Pozostałą kwotę należy opłacić najpóźniej na 31 dni przed datą wyjazdu
 • opłata pre-rezerwacyjna w wysokości 200,00 zł pozostaje u Organizatora w razie rezygnacji z rezerwacji, lub niedopełnienia formalności tj. braku wpłaty zaliczki i pełnej opłaty w wymaganych terminach. Jednocześnie wskazana opłata łączna 200 zł to kwota pokrywająca koszty ubezpieczenia turystycznego, ubezpieczenia transportu motocykli (CARGO na czas transportu), kosztów wnoszonych do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego oraz koszty opłat lokalnych, ponoszone przez Organizatora w miejscowościach turystycznych gdzie następuje zakwaterowanie.
 • motocykle są przewożone na specjalnie przygotowanej przyczepie, a w czasie transportu są ubezpieczone od ewentualnych uszkodzeń mogących powstać w czasie transportu – ubezpieczenie CARGO przewoźnika
 • opłaty w EURO przyjmujemy na konto walutowe, którego nr prześlemy po wykonaniu rezerwacji; istnieje również możliwość wpłaty gotówkowej w BOK HigH.

 

kontrakt warunki wyjazdu

 

Co zawiera podana cena? Warunki oferty

 • transport Uczestnika i motocykla na trasie Poznań – Garda – Poznań. Podróżujemy autobusem wyposażonym w łącznie 17 miejsc oraz sporą przestrzeń bagażową
 • noclegi w apartamentach wyposażonych w aneks kuchenny oraz odpowiednią liczbę miejsc noclegowych – wyżywienie we własnym zakresie (bardzo blisko zlokalizowane są sklepy i sprawdzone restauracje)
 • w przypadku osoby towarzyszącej nocuje ona w pokoju razem z uczestnikiem; jeżeli osób towarzyszących będzie więcej niż 1 na uczestnika też sobie poradzimy – do uzgodnienia przed wyjazdem
 • koszty ubezpieczenia turystycznego SIGNAL IDUNA (KL: 25000 EUR, KR: 6000 EUR, NNW: 20000 PLN, BP: 1100 PLN)
 • koszty obowiązkowych opłat turystycznych, w tym opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • opiekę 2 Instruktorów – Przewodników na miejscu, w czasie całej wyprawy. Instruktor pokonuje każdego dnia całą trasę z uczestnikami i wykonuje m.in. rolę przewodnika.
 • opracowane i sprawdzone trasy
 • dostęp do zaplecza technicznego, podstawowych narzędzi

 

Dokumenty dla Klientów

Regulamin zapisów i rezerwacji szkoleniemotocyklowe.pl

Regulamin uczestnictwa w wyjazdach szkoleniowo-turystycznych

 

kawa ikona

 

Poczytaj przy dobrej kawie

FAQ – najczęstsze pytania klientów i nasze odpowiedzi