Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

BIBLIA ZAKRĘTÓW Tor Bydgoszcz | 07.2022

Koszt:
560 zł
Zarezerwowane miejsca:
Zakończone
Termin:
30.07.2022
Rejestracja:
Zapisz się!

Szkolenie od 10:00 do 16:00

Szkolenia motocyklowe na torze w Bydgoszczy. W szkoleniu na torze nazwanym przez nas Biblia Zakrętów, udział bierze kilkunastu Uczestników, zajęcia prowadzi 3 Instruktorów. W czasie szkolenia, największy nacisk kładziemy na opanowanie techniki pokonywania zakrętów na motocyklu. Pewna, bezpieczna i szybka jazda – to cel zajęć na torze wyścigowym.

Szkolenia motocyklowe na torze – dla kogo takie zajęcia?

Szkolenie jest kierowane dla każdego, w szczególności dla tych, którzy chcą poćwiczyć jazdę w zakrętach. Wskazówki Instruktorów na pewno pomogą sprawniej i szybciej pokonywać każde okrążenie. Taki trening na bezpiecznym torze znakomicie przekłada się na umiejętności na drodze. Tor wyścigowy pozwala poznać granice przyczepności w bezpiecznych warunkach. Każde kolejne okrążenie toru daje często więcej umiejętności, niż setki kilometrów na zwykłych drogach.


Trening jazdy motocyklem w zakrętach – gdzie?

Trening jazdy motocyklem w zakrętach, szkolenie Biblia Zakrętów, organizujemy na torach kartingowych. Dobieramy obiekty szkoleniowe o długości nitki toru ok. 1 km. Wybór takich miejsc pozwala na dobrą obserwację uczestnika w czasie całego przejazdu. Najczęściej zajęcia prowadzimy na następujących torach:

 

 Program i czas trwania

Szczegółowe informacje wysyłamy zawsze do Uczestników, na co najmniej kilka dni przed wydarzeniem. Godziny rozpoczęcia / zakończenia mogą być różne, dla różnych obiektów. Czas trwania podajemy szczegółowo przy opisie każdego szkolenia Biblia Zakrętów.

W ramach całego dnia zajęć Uczestnicy mogą spodziewać się:

  • sprawdzenia stanu technicznego motocykli i pomocy przy wykonaniu prostych regulacji
  • zajęć teoretycznych, przygotowanych przez Instruktorów naszej szkoły, z zakresu jazdy w zakręcie, użycia przeciwskrętu, prawidłowej pozycji na motocyklu
  • odpowiedzi na zadane przez Uczestników pytania – o ile tylko będziemy potrafili odpowiedzieć
  • jazdy na torze w sesjach z udziałem Instruktorów
  • dla chętnych oferujemy przejazdy z łącznością między Instruktorem i Uczestnikiem. Na bieżąco możemy korygować błędy i podpowiadać jak pojechać lepiej, szybciej, pewniej.
  • przede wszystkim dobrej zabawy wśród pozytywnie zakręconych ludzi

 

Rezerwacja i terminy szkoleń

Terminy publikujemy na bieżąco w systemie rezerwacji na naszej stronie. Po wykonaniu rezerwacji prosimy o dokonanie wpłaty. Wyślemy Ci email z danymi. Jeżeli nie zapłacisz to po 3 dniach rezerwację usuwamy z systemu. Jeżeli nie widzisz odpowiedniego dla Siebie terminu, odwiedź naszą stronę: www.facebook.com/szkolimymotocyklistow

Wymagania dotyczące stroju i motocykla

Doskonalenie jazdy na torze odbywa się na motocyklach Uczestników. Motocykl musi być sprawny technicznie oraz posiadać ważne ubezpieczenie OC (prosimy zabrać dokument do wglądu). W zakresie ubioru wymagamy, aby każdy był ubrany właściwie do jazdy na motocyklu, którym przyjechał. Obowiązkowe podczas szkolenia są: kask z homologacją ECE-2205, rękawice zakrywające całe dłonie, spodnie z długą nogawką, kurtka z długim rękawem. Pamiętaj, że ubiór to Twoje bezpieczeństwo i właściwie brak konsekwencji w przypadku np. wywrócenia się przy małej prędkości.

Pogoda i sprawy organizacyjne

Prowadzimy szkolenia bez względu na warunki atmosferyczne. Szczęśliwie przez ostatnie kilka lat, pogoda nam zawsze dopisuje. Jako organizator zastrzegamy sobie prawo do odwołania szkolenia z ważnych powodów. Do tej pory, przez ostatnie lata, zdarzyło się to zaledwie kilka razy – kiedy spadł śnieg!

 

Dokumenty dla Klientów

Regulamin zapisów i rezerwacji

Regulamin Świadczenia Usług i Płatności HigH

Koszt:
560 zł
Zarezerwowane miejsca:
Zakończone
Termin:
30.07.2022
Rejestracja:
Zapisz się!