Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Kalendarz szkoleń


Doskonalenie techniki jazdy motocyklem pod okiem doświadczonych Instruktorów Nauki i Techniki Jazdy. Prowadzimy zajęcia dla motocyklistów poprawiające technikę jazdy. Szkolenia dedykujemy przede wszystkim dla motocyklistów jeżdżących na drogach publicznych. Instruktorzy w czasie szkoleń motocyklowych pokazują i uczą jak unikać zagrożeń. Ważnym elementem każdego szkolenia jest też część poświęcona sprawdzeniu stanu technicznego motocykla.

Doskonalenie techniki jazdy motocyklem – Bezpieczny Motocyklista

Od kilku lat szkoleniemotocyklowe.pl prowadzi zajęcia pod nazwą Bezpieczny Motocyklista. Kursy te są organizowane w Poznaniu na placu treningowym HigH Szkoła Jazdy. W programie zajęć znalazły się m.in.: sprawdzenie stanu technicznego motocykli uczestników, krótka część teoretyczna, ćwiczenie zachowania w sytuacjach awaryjnych takich jak awaryjne hamowanie, ominięcie przeszkody. Dodatkowo uczestnicy biorą udział w treningu manewrowym, bardzo przydatnym w czasie codziennej jazdy motocyklem.

Poznański Bezpieczny Motocyklista

Nasza szkoła bierze udział w programie Poznański Bezpieczny Motocyklista. Po szczegóły zajrzyj na PBM.ORG.PL

Biblia Zakrętów – szkolenie na torze

Szkolenie kierowane do osób, które chcą poćwiczyć technikę jazdy w zakrętach. Pewne prowadzenie motocykla i umiejętność zmiany kierunku jazdy to bardzo istotne umiejętności motocyklisty. W szkoleniu udział bierze kilkunastu Uczestników i są oni szkoleni przez 2-3 Instruktorów. Korzystamy z łączności między Instruktorami i Uczestnikami – istnieje możliwość jazdy obserwowanej, gdzie na bieżąco korygujemy błędy i poprawiamy technikę oraz pozycję na motocyklu.

 

doskonalenie techniki jazdy motocyklem