Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Kalendarz wypraw


Organizujemy wyprawy motocyklowe w różne miejsca Europy. Bywamy w pięknych zakątkach Polski oraz odwiedzamy niekończące się alpejskie serpentyny. Wyjeżdżamy na europejskie tory wyścigowe tj. Slovakiaring czy Pannoniaring, zabierając motocyklistów na imprezy typu track-day. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego każdy wyjazd mamy dopięty na ostatni guzik. Jadąc z nami musisz zatroszczyć się tylko o dobry humor.

 

Zapoznaj się również  z naszym działem FAQ – pytania i odpowiedzi dotyczące MOTO Wypraw z Instruktorami

Wyprawy Motocyklowe Busem -Zalety!

Nasz komfortowy BUS-a oraz zbudowana na zamówienie trzyosiowa przyczepa ze skrętnymi kołami o wymiarach 2,10m x 8,00m pomieści do 10 motocykli. Jesteśmy w stanie przewieźć zamocowane w stojakach motocykle w każdy zakątek Europy. Łącznie podróżuje naszym zestawem 8 osób, 10 motocykli oraz bagaże podróżujących.

highliner z przyczepa

Jak to możliwe?
Samochód wyposażony w 8 miejsc (razem z miejscem kierowcy), przestrzeń bagażowa, która pomieści nawet dwa spore motocykle – jechały tam np. dwie sztuki BMW R1200GS ADV. Do przestrzeni bagażowej możemy zapakować stroje motocyklistów i ich bagaże.
Przestrzeń pasażerska wyposażona jest w sześć bardzo wygodnych i w pełni regulowanych foteli dla Uczestników. Mają oni do dyspozycji dodatkowe ogrzewanie i dodatkową klimatyzację, która potrafi utrzymać w samochodzie przyjemną temperaturę nawet gdy na zewnątrz panuje upał. Każdy z pasażerów może korzystać z TV, indywidualnych bezprzewodowych słuchawek oraz wielu innych wygód.
Zadbaliśmy również o komfort podróżowania całej grupy i bezpieczeństwo przejazdu. Samochód został m.in. wyposażony w pneumatyczne zawieszenie, które stabilizuje pojazd bez względu na stopień załadowania. Kierowca i zmiennik podróżują w najwyższej klasy fotelach pneumatycznych. Taka podróż to czysta przyjemność. Prędkości jazdy nadaje mocy silnik o mocy blisko 200 KM. Daje to możliwość sprawnego podróżowania. Oczywiście mając na uwadze wymiary naszego pojazdu staramy się korzystać z najlepszych dróg i zdecydowaną większość tras pokonujemy europejskimi autostradami.
Instruktorzy – przewodnicy, prowadzą na zmianę BUS-a nocą.  Dzięki temu Uczestnicy docierają na miejsce w godzinach przedpołudniowych co jednocześnie pozwala na maksymalne wykorzystanie kilkudniowego pobytu w Alpach.

Zobacz jak Uczestnicy naszych wyjazdów oceniają nasze przygotowanie do wypraw