Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Kalendarz wypraw


Organizujemy wyprawy motocyklowe w różne miejsca Europy. Bywamy w pięknych zakątkach Polski oraz odwiedzamy niekończące się alpejskie serpentyny. Wyjeżdżamy na europejskie tory wyścigowe tj. Slovakiaring czy Pannoniaring, zabierając motocyklistów na imprezy typu track-day. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego każdy wyjazd mamy dopięty na ostatni guzik. Jadąc z nami musisz zatroszczyć się tylko o dobry humor.

 

Zapoznaj się również  z naszym działem FAQ – pytania i odpowiedzi dotyczące MOTO Wypraw z Instruktorami

Wyprawy Motocyklowe Autobusem – zalety!

Nasz komfortowy autobus zabierający 17 osób oraz zbudowana na zamówienie trzyosiowa przyczepa ze skrętnymi kołami o wymiarach 2,10m x 8,00m pomieści do 10 motocykli. Jesteśmy w stanie przewieźć zamocowane w stojakach motocykle w każdy zakątek Europy. Łącznie naszym zestawem może podróżować do 17 osób + ok. 10 motocykli, ewentualnie dodatkowo np. rowery.

Od 2021 roku mamy większy pojazd więc motocykliści jadący na wyjazd mogą również zabrać osoby towarzyszące.

 

autobus z przyczepą do motocykli

Autobus jest wyposażony w  17 miejsc (razem z miejscem kierowcy), przestrzeń bagażową, która pomieści stroje motocyklistów oraz bagaże.
Przestrzeń pasażerska wyposażona jest w bardzo wygodne i w pełni regulowane fotele dla uczestników. Mają oni do dyspozycji dodatkowe ogrzewanie i dodatkową klimatyzację z indywidualnymi nawiewami. Nasz autobus jest również „multimedialny” – dajemy m.in. możliwość oglądania filmów z dostępnych serwisów lub wspólnego przeglądania zdjęć i innych materiałów, nawet ze smartfonów pasażerów.

Zadbaliśmy również o komfort podróżowania całej grupy i bezpieczeństwo przejazdu. Samochód został m.in. wyposażony w pneumatyczne zawieszenie, które stabilizuje pojazd bez względu na stopień załadowania. Kierowca i zmiennik podróżują w najwyższej klasy fotelach pneumatycznych. Taka podróż to czysta przyjemność. Prędkości jazdy nadaje mocy silnik o mocy 210 KM z automatyczną skrzynią biegów.

Oczywiście mając na uwadze wymiary naszego pojazdu (razem z przyczepą to blisko 15 metrów długości) staramy się korzystać z najlepszych dróg i zdecydowaną większość tras pokonujemy europejskimi autostradami.

Aby maksymalnie wykorzystać czas pobytu w Alpach podróżujemy nocą. Dzięki temu Uczestnicy docierają na miejsce w godzinach przedpołudniowych co jednocześnie pozwala na maksymalne wykorzystanie kilkudniowego pobytu w Alpach.

Zamiast opisywać dalej nasz autobus zobacz jak wygląda jego wnętrze i jak jest przygotowany do podróżowania.

Zobacz jak Uczestnicy naszych wyjazdów oceniają nasze przygotowanie do wypraw