Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Kalendarz wypraw


Organizujemy wyprawy motocyklowe w różne miejsca Europy. Bywamy w pięknych zakątkach Polski oraz odwiedzamy niekończące się alpejskie serpentyny. Wyjeżdżamy na europejskie tory wyścigowe tj. Slovakiaring czy Pannoniaring, zabierając motocyklistów na imprezy typu track-day. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego każdy wyjazd mamy dopięty na ostatni guzik. Jadąc z nami musisz zatroszczyć się tylko o dobry humor.

 

Wyprawy Motocyklowe Autobusem – zalety!

Nasz komfortowy autobus zabierający 17 osób oraz zbudowana na zamówienie trzyosiowa przyczepa ze skrętnymi kołami o wymiarach 2,10m x 8,00m pomieści do 10 motocykli. Jesteśmy w stanie przewieźć zamocowane w stojakach motocykle w każdy zakątek Europy. Łącznie naszym zestawem może podróżować do 17 osób + ok. 10 motocykli, ewentualnie dodatkowo np. rowery. Bez kłopotu zabierzemy na wyjazd osoby towarzyszące motocyklistom lub np. rowerzystów, którzy chcą we własnym zakresie podróżować po okolicy.

highliner z przyczepa

 

Autobus jest wyposażony w  17 miejsc (razem z miejscem kierowcy), przestrzeń bagażową, która pomieści stroje motocyklistów oraz bagaże.
Przestrzeń pasażerska wyposażona jest w bardzo wygodne i w pełni regulowane fotele dla uczestników. Mają oni do dyspozycji dodatkowe ogrzewanie i dodatkową klimatyzację z indywidualnymi nawiewami. Nasz autobus jest również „multimedialny” – dajemy m.in. możliwość oglądania filmów z dostępnych serwisów lub wspólnego przeglądania zdjęć i innych materiałów, nawet ze smartfonów pasażerów.

Zadbaliśmy również o komfort podróżowania całej grupy i bezpieczeństwo przejazdu. Samochód został m.in. wyposażony w pneumatyczne zawieszenie, które stabilizuje pojazd bez względu na stopień załadowania. Kierowca i zmiennik podróżują w najwyższej klasy fotelach pneumatycznych. Taka podróż to czysta przyjemność. Prędkości jazdy nadaje mocy silnik o mocy 210 KM z automatyczną skrzynią biegów.

Oczywiście mając na uwadze wymiary naszego pojazdu (razem z przyczepą to blisko 15 metrów długości) staramy się korzystać z najlepszych dróg i zdecydowaną większość tras pokonujemy europejskimi autostradami.

Aby maksymalnie wykorzystać czas pobytu w Alpach podróżujemy nocą. Dzięki temu Uczestnicy docierają na miejsce w godzinach przedpołudniowych co jednocześnie pozwala na maksymalne wykorzystanie kilkudniowego pobytu w Alpach.

Zamiast opisywać dalej nasz autobus zobacz jak wygląda jego wnętrze i jak jest przygotowany do podróżowania.

 

relacje z wypraw

 

Jeżeli masz ochotę zobaczyć jak wyglądały wcześniejsze wyprawy w tę okolicę zajrzyj koniecznie do naszego działu

RELACJE Z WYPRAW

 

Wyjazd z instruktorami szkoleniemotocyklowe.pl to nie tylko świetna zabawa na niekończących się zakrętach. Każdy z instruktorów – pilotów opiekujących się grupą jest dobrym szkoleniowcem i potrafi udzielić wielu cennych wskazówek dotyczących jazdy. Marcowy wyjazd w alpejskie serpentyny i przełęcze stanowi więc doskonałe przygotowanie do całego sezonu motocyklowego.

Transport uczestników oraz motocykli na miejsce daje możliwość pełnego wykorzystania tego, co oferują dla nas alpejskie drogi w okolicach jezior Garda, Iseo i Idro. Na miejscu nie będziesz zmęczona / zmęczony pokonaniem długiej drogi „na kołach”.

 

ikona facebook

 

FACEBOOK SZKOLENIEMOTOCYKLOWE.PL

Zachęcamy tez do odwiedzin naszego profilu na FB gdzie na bieżąco relacjonujemy wyprawy, szkolenia i kursy

 

ikona youtube

 

 

KANAŁ YOUTUBE SZKOLENIEMOTOCYKLOWE.PL

Koniecznie zajrzyj również na nasz kanał YouTube. Instruktorzy szkoleniemotocyklowe.pl regularnie publikują filmy, głównie poradniki dotyczące techniki jazdy i obsługi motocykli. Nie brakuje też testów naszych motocykli i relacji z wypraw motocyklowych.