Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Plac Manewrowy

Plac manewrowy HigH Szkoła Jazdy to nowoczesna infrastruktura ośrodka szkolenia kierowców. Przygotowaliśmy obiekt szkoleniowy w pełni przystosowany do szkolenia kandydatów na kierowców. Nasz teren do szkolenia motocyklistów zlokalizowany jest w Bogucinie przy ul. Gnieźnieńskiej 100. W pobliżu mieści się  m.in. pętla autobusowa dlatego dojazd komunikacją publiczną nie jest problemem.

Plac manewrowy w Poznaniu – zobacz nasz teren

Zobacz jak wygląda nasz plac manewrowy oraz zaplecze przystosowane do prowadzenia szkolenia motocyklistów oraz kat. B. Zapraszamy na video-spacer po placu HigH Szkoła Jazdy.

 

 

Plac manewrowy HigH Szkoła Jazdy umożliwia wykonanie bezpiecznie wszystkich zadań egzaminacyjnych przewidzianych na egzaminie państwowym. Zadania są identyczne jak w WORD. Prędkość w zadaniach, które wymagają pomiaru prędkości, mierzymy przy pomocy profesjonalnego sprzętu pomiarowego.

Plac jest ogrodzony oraz posiada nowoczesną nawierzchnię.

Koniecznie zajrzyj też na nasze fanpage facebook: SZKOLIMY MOTOCYKLISTÓW

Na placu manewrowym HigH prowadzimy również zajęcia dla motocyklistów związane z treningami jazdy manewrowej. Nasz teren umożliwia też wykonywanie i ćwiczenie manewrów awaryjnych. W ofercie szkoleniemotocyklowe.pl znajdziecie m.in. szkolenie Bezpieczny Motocyklista, które jest idealne dla każdego kto jeździ na motocyklu i przede wszystkim ceni sobie bezpieczeństwo jazdy.

 

Jak do nas dojechać?

Dojazd własnym pojazdem – zapraszamy pod adres ul. Gnieźnieńska 100, Bogucin (tuż przy granicy z miastem Poznaniem). Prosimy jednak nie parkować na terenie naszego placu. Samochód należy pozostawić na ul. Zielonej (miejsca wzdłuż ulicy) lub przy pętli autobusowej w Bogucinie. Będziemy wdzięczni za zrozumienie.

Dojazd komunikacją publiczną – należy kierować się autobusami linii MPK Poznań lub Swarzędz w kierunku pętli Bogucin.