Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Nowe terminy MOTO|Wypraw – jesień 2022

Na naszej stronie internetowej w dziale WYPRAWY MOTOCYKLOWE pojawiły się już terminy wypraw zaplanowanych na sezon 2022. Zapraszamy do rezerwacji na wybrane terminy. Będzie nam bardzo miło gościć Państwa na pokładzie naszego autobusu i poprowadzić Was najciekawszymi trasami motocyklowymi każdej z lokalizacji.

kalendarz wypraw moto

Kalendarz Wypraw Motocyklowych

 

Podróże motocyklowe dla każdego

Dzięki działalności szkoleniemotocyklowe.pl podróże motocyklowe nie muszą kojarzyć się z koniecznością posiadania dużego turystycznego motocykla. Nasza działalność polega na przewiezieniu motocyklistów i ich maszyn z Polski w wybrane, atrakcyjne miejsce w Europie. Na miejscu przez kilka dni prowadzimy grupę pokazując najciekawsze miejsca okolicy. Wybieramy zawsze bardzo kręte drogi, dające dużo frajdy z jazdy i nie wymagające osiągania dużych prędkości. Kategorycznie unikamy autostrad.  Autostradami podróżujemy naszym busem kiedy jedziemy na miejsce.

 

highliner z przyczepa

Kierunki wypraw motocyklowych to przede wszystkim włoskie i słoweńskie Alpy, Dolomity oraz inne, ciekawe pasma górskie. Dobór miejsca jest uzależniony m.in. od pogody jak panuje w danym miejscu w różnych porach roku. Nasze doświadczenie pozwala dobrać trasy i lokalizacje tak, aby Uczestnicy mogli czerpać jak najwięcej przyjemności z jazdy. Unikamy miejsc gdzie panują bardzo wysokie temperatury. Z tego powodu uważamy, że motocyklowy wyjazd nad włoską Gardę w lipcu czy sierpniu jest bez sensu. Wtedy wjeżdżamy dużo wyżej w Austrii lub Słowenii.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalnej organizacji wyjazdu motocyklowego.

kalendarz wypraw moto

Kalendarz Wypraw Motocyklowych