Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

MOTO RP – serwis motocyklowy i salon

Przedstawiamy Wam serwis motocyklowy i salon firmy MOTO RP.

 

Serwis motocyklowy

MotoRP to jeden z najstarszych serwisów motocyklowych w Polsce. Serwis przeszedł gruntowny remont w 2020 roku i dziś jest w stanie przyjmować motocykle na czterech dedykowanych stanowiskach.

Oficjalnym rokiem rozpoczęcia działalności serwisu jest rok 1995, choć właściciel z światem mechaniki motocyklowej miał styczność już wcześniej. Ponad 25 lat działalności oznacza ogromne doświadczenie warsztatu nie tylko z motocyklami wszystkich marek ale również quadów oraz skuterów wodnych.

Od 2010 roku MotoRP rozszerzyło się o autoryzację marki Kawasaki, stając się również salonem sprzedaży. Dodatkowo w 2018 roku w salonie pojawiła się także marka Benelli oraz KYMCO.

Współpraca z MotoRP polega na wymienia doświadczeń związanych z budową oraz serwisowaniem motocykli. Organizujemy wspólne wydarzenia i szkolenia z zakresu mechaniki  dla motocyklistów.

To właśnie MotoRP zdradzi Wam sekrety mechaniki, sprawdzone patenty na niektóre naprawy, a także przekaże sporo wiedzy na tematy związane z sprawdzeniem motocykli przed zakupem.

 

Tych, którzy korzystają z usług MOTO RP zapraszamy oczywiście na kursy prawa jazdy, motowycieczki szkoleniowe z instruktorem oraz MOTO|Wyprawy organizowane przez szkoleniemotocyklowe.pl