Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Prezent dla motocyklisty. Każdy motocyklista marzy o…

Prezent dla motocyklisty! Voucher na doskonalenie jazdy, trening jazdy motocyklem lub MOTO Wyprawę to doskonały i bardzo praktyczny prezent. Jeżeli wykupisz voucher na prawo jazdy lub szkolenie w szkoleniemotocyklowe.pl obiecujemy, że nie przyniesiemy Ci wstydu. Równie profesjonalnie realizujemy szkolenia w ramach kursów samochodami www.high.com.pl, dlatego w naszej firmie znajdziesz voucher na doskonały prezent dla kogoś bliskiego lub znajomego.

Oferujemy Państwu możliwość zakupu voucherów o określonej wartości lub na wybrane usługi z naszej szerokiej oferty

 

prezent dla motocyklisty

Sprzedajemy VOUCHERY na następujące usługi z naszej oferty:

 

Jakie VOUCHERY sprzedajemy?

 

VOUCHER NA KURS PRAWA JAZDY: w tej opcji możecie Państwo wykupić voucher na kurs prawa jazdy konkretnej kategorii. Istnieje też możliwość dołączenia do vouchera skierowania na badania lekarskie do gabinetu gdzie wykonywane są badania kierowców. Otrzymacie Państwo estetycznie przygotowany voucher do wykorzystania na wybrany kurs prawa jazdy odpowiedniej kategorii.

 

VOUCHER KWOTOWY: jeżeli chcecie Państwo podarować bardziej uniwersalny voucher możemy przygotować dla Państwa voucher imienny o określonej przez Państwa wartości. Po otrzymaniu takiego vouchera osoba obdarowana ma możliwość wybrać usługę z naszej oferty oraz termin i wykorzystać voucher na jej opłacenie. W ramach tej oferty sprzedajemy często vouchery na dodatkowe jazdy, treningi eco-jazdy itp.

Najważniejsze jednak jest jest to, że wykupienie vouchera kwotowego daje możliwość wykorzystania jego wartości na jedną lub kilka naszych ofert (w zależności od wartości) w dowolnie wybranym terminie.

Jak wykupić VOUCHER?

Prosimy przesłać email na adres: bok@high.com.pl z informacją jaki rodzaj vouchera Państwa interesuje wraz z podaniem imienia i nazwiska osoby, która voucher ma otrzymać. W odpowiedzi na taki email poprosimy Państwa o przelanie kwoty stanowiącej opłatę za voucher.

Po zaksięgowaniu wpłaty przygotujemy voucher i to Państwo wybieracie sposób jego odbiór:

  • odbiór osobisty w naszym biurze w Poznaniu przy ul. Chwaliszewo 76
  • wysyłka kurierem DHL – dodatkowa dopłata do vouchera w wysokości 15 zł
  • wysyłka w pliku pdf

 

Szczegółowych informacji udzielamy również telefonicznie pod nr tel. 61 670 38 70 oraz 884 300 255 (dla voucherów dla motocyklistów).