Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Motocykle Triumph dla Kursantów

Każdy z naszych kursantów oraz osób, które odbywają doszkolenie na motocyklu mogą korzystać z doskonałych i nowoczesnych motocykli marki Triumph. Jako pierwszy motocykl do naszej floty dołączył Triumph Street Triple 765, wkrótce potem Triumph Tiger 800 XRx oraz jego najnowsze wcielenie 900 GT Pro. Mamy bardzo rozbudowaną flotę, więc zapraszamy do odbycia MOTO|wycieczek na różnych motocyklach. W sezonie 2022 Street Triple 765S zastąpi nowość w gamie Triumph’a Trident 660! (wkrótce w ofercie)

 

Triumph Trident 660 na pierwszy motocykl

Triumph Trident 660 to doskonały motocykl dla początkujących jak i zaawansowanych motocyklistów. W naszej szkole oferujemy Kursantom możliwość odbycia kilku jazd na Triumph Trident 660. Dla chętnych możemy podstawić motocykl na egzamin państwowy w WORD Poznań. Nasz Trident 660 (wkrótce w ofercie) doskonale się sprawdza, szczególnie podczas organizowanych przez nas Moto Wycieczek z Instruktorem. W naszej ocenie jest na pierwszy motocykl. Jego waga i zwrotność ułatwiają prowadzenie nawet osobom o niskim wzroście.

 

Triumph Tiger 900 – doskonały na każdą okazję

Użytkujemy również w szkole jazdy motocykl Triumph Tiger 900 w wersji wyposażenia GT Pro, więc możemy coś o nim powiedzieć. Nasi Instruktorzy są nim zafascynowani. Zaletą Triumph Tiger 900 jest niezwykle elastyczny trzycylindrowy silnik. Tiger pozwala przyjąć bardzo wygodną pozycję, dlatego pokonanie nawet kilkuset kilometrów jednego dnia nie stanowi problemu. Bardzo lubimy system nowoczesnego wyświetlacza i przełączników ponieważ pozwala on na niezwykle intuicyjną obsługę. Jeżeli masz ochotę sprawdzić jak prowadzi się Triumph Tiger 900 umów się na Moto Wycieczkę z Instruktorem i zamów jazdę na tym motocyklu.

 

Na pierwszy motocykl ciekawy też będzie jeden z klasyków Triumph

pierwszy motocykl triumph

Marka Triumph ma w swojej ofercie szereg nowoczesnych motocykli produkowanych w stylu retro. Wyposażone w doskonałe jednostki napędowe, nowoczesne systemy bezpieczeństwa, a jednocześnie sprawiające wrażenie klasycznych motocykli. Świetnie się prowadzą i w naszej ocenie, przy odpowiednim doborze, świetnie się sprawdzą jako pierwszy motocykl. Jeżeli chcesz doświadczyć jak prowadzi się tego typu motocykl skontaktuj się z nami. Dzięki stałej współpracy z salonem Triumph Motocykle Poznań mamy możliwość umówić dla Ciebie MOTO|Wycieczkę z naszym instruktorem na jednym z motocykli dostępnych dla klientów naszej szkoły.