Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Szkolenia w czasie epidemii. Dbamy o bezpieczeństwo!

Szkolenia w czasie epidemii nie są w żaden sposób zakazane czy nielegalne więc warto o tym pamiętać. Do tej pory władze nie wprowadziły absolutnie żadnego ograniczenia, które uniemożliwiałoby prowadzenie szkolenia. My dobrowolnie wstrzymaliśmy szkolenie na blisko 2 tygodnie. Czas ten przeznaczyliśmy na lepsze przygotowanie do prowadzenia zajęć, zwiększyliśmy środki ostrożności i wracamy do szkolenia. Mamy wszystko co potrzebne, więc jesteśmy gotowi do pracy.

 

szkolenie w czasie epidemii

Wiosenna promocja na szkolenia. Taniej i więcej od 14.04 do 10.05.2020r.

 

Od 14 kwietnia do 10 maja 2020 roku wprowadzamy do naszej oferty czasową, bardzo atrakcyjną promocję dla osób zainteresowanych szkoleniami dla motocyklistów. Dbamy o to aby szkolenia w czasie epidemii były bardzo bezpieczne – stąd wiele szkoleń indywidualnych.

 

Treningi jazdy na motocyklach do 125 ccm – bez prawa jazdy na moto

honda cb 125 r

Wystarczy, że posiadasz prawo jazdy kat. B od co najmniej 3 lat i już możesz spróbować jazdy na motocyklu klasy 125 ccm. Oferujemy pakiet szkoleniowy MOTO Z KAT. B.

Dla osób, które zdecydują się wykupić w/w zajęcia i zrealizować je z naszymi instruktorami w terminie od 14 kwietnia do 10 maja 2020 r. oferujemy specjalną cenę 590 zł / 6 godzin zajęć (cena standardowa to 790 zł). Tym samym możecie zaoszczędzić 200 zł na całym szkoleniu. Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy przy wykorzystaniu motocykli Yamaha YBR125 oraz Honda CB125R.

 

Bezpieczny Motocyklista – zajęcia indywidualne

bezpieczny motocyklista na placu

Standardowo w naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo przydatne zajęcia Bezpieczny Motocyklista. Tradycyjnie zajęcia były organizowane w 6 osobowych grupach.

Obecnie oferujemy zajęcia wg programu Bezpiecznego Motocyklisty prowadzone indywidualnie (1 osoba szkolona / 1 instruktor). Czas trwania zajęć indywidualnych to 2 godziny. Czas ten pozwala na dokładne przećwiczenie sytuacji awaryjnych, pomagamy też w podstawowym zakresie sprawdzić i wyregulować motocykl uczestnika. Szkolenie odbywa się na motocyklu własnym osoby szkolonej.

W ramach naszej wiosennej oferujemy od 14 kwietnia do 10 maja 2020 zajęcia Bezpieczny Motocyklista w cenie 180 zł / osobę prowadzone indywidualnie. Terminy ustalane są przez Biuro Obsługi Klienta HigH tel. 61 670 38 70 lub bok@high.com.pl

 

MOTO|Wycieczki szkoleniowe z instruktorem. DWA RAZY więcej czasu w tej samej cenie!

moto wycieczka kawasaki

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg MOTO|Wycieczek szkoleniowych z instruktorami. Oferujemy wycieczki na motocyklach uczestnika, na motocyklach naszej szkoły lub motocyklach udostępnianych przez naszych partnerów.

Oferujemy MOTO|Wycieczki na motocyklach marek takich jak:

 

Każda MOTO|Wycieczka szkoleniowa to jazda z instruktorem wcześniej zaplanowaną trasą. Uczestnik połączony jest z instruktorem przy pomocy łączności bluetooth dlatego instruktor na bieżąco omawia technikę jazdy, podpowiada jak jeździć sprawniej i bezpieczniej. Ponieważ dysponujemy własnym placem szkoleniowym to możliwe jest również odbycie części zajęć na placu i poćwiczenie sytuacji awaryjnych lub przypomnienie sobie podstawowych technik manewrowania przy niskich prędkościach.

Zapisy na wycieczki u koordynatora, Piotr Wolff – tel. 884 300 255 lub biuro@szkoleniemotocyklowe.pl

 

Szkolenia w czasie epidemii

Zachęcamy do odbywania szkolenia na motocyklach. Pogoda sprzyja, przygotowaliśmy się aby zapewnić bezpieczeństwo własne i osobom szkolonym. Zachęcamy do posiadania i użytkowania własnego kompletnego stroju włącznie z kaskiem – to z pewnością sprzyja higienie osobistej i bezpieczeństwu. Osoby korzystające z naszych kasków mogą liczyć na to, że po każdym użyciu dezynfekujemy je specjalnymi środkami.