Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Zorganizowane wyprawy motocyklowe. Słowenia 2019

Zorganizowane wyprawy motocyklowe organizowane są przez różne firmy i w różny sposób. Nasz scenariusz to profesjonalny transport uczestników i motocykli do miejsca docelowego, noclegi w bardzo komfortowych warunkach i codzienne trasy opracowane przez doświadczonych instruktorów – przewodników.

 

Zorganizowane wyprawy motocyklowe organizowane przez szkoleniemotocyklowe.pl

Nasze wyjazdy do Słowenii w 2019 roku z pewnością wszystkim uczestnikom zapadną na długo w pamięci. Jeszcze w trakcie powrotu przez Grossglockner sygnalizowali, że w roku 2020 wybiorą się z nami po raz kolejny. Co takiego wydarzyło się podczas zorganizowanych wypraw motocyklowych do Słowenii 2020?

Przede wszystkim odwiedziliśmy lokalne, kultowe miejsca dla motocyklistów. Wiele osób przejeżdżając przez Słowenię nie ma nawet czasu aby zajrzeć tam, gdzie my zabieramy uczestników naszych wypraw. Ulubiona trasa naszych przewodników to Magartsko Sedlo, droga przez Ruską Kapelice i trasy Triglawskiego Parku Narodowego. Uczestnicy wypraw do Słowenii przekraczają również granice Włoch i Austrii. Odwiedzają widokowe trasy Alp Karynckich (Villacher Strasse, Nockalm Strasse). Wjeżdżają na Monte Zoncolan więc mają okazję zobaczyć jeden z najbardziej stromych podjazdów w Europie przez który wiedzie m.in. trasa Giro d’Italia.

Zajrzyj koniecznie do naszych galerii foto: GALERIA SZKOLENIEMOTOCYKLOWE.PL

Człowiek musi jeść. Dlatego podczas wyprawy motocyklowej zawsze dbamy o to, aby uczestnicy wyprawy mogli spróbować lokalnych specjałów w sprawdzonych punktach gastronomicznych. Słoweńska kuchnia jest znakomita ponieważ stanowi połączenie śródziemnomorskiej kuchni tak typowej dla Włoch oraz tradycyjnej kuchni bałkańskiej. Instruktorzy HigH byli w tych miejscach wiele razy więc wiedzą które są godne kolejnych odwiedzin.