Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

STEVE MOTO SHOP. Sklep motocyklowy

Steve Moto Shop to wyjątkowe miejsce na mapie motocyklowego Poznania. Sklep motocyklowy prowadzony przez pasjonata motocykli. To jeden z największych, a może największy sklep motocyklowy w Poznaniu. W ofercie sklepu znajdziecie wiele ciekawych marek dla osób poszukujących różnych strojów i akcesoriów dla motocyklistów.

 

Steve Moto Shop dla HigH Szkoła Jazdy

Z początkiem 2020 roku nawiązaliśmy współpracę ze sklepem i część prowadzonych przez nas zajęć teoretycznych organizujemy właśnie w tam. To doskonała okazja aby zaprezentować uczestnikom naszych kursów wszystko co związane ze strojem, kaskiem i bezpieczeństwem dla motocyklisty. Najważniejsze jest też to, że sklep zlokalizowany jest bardzo blisko naszej siedziby. Od biura i sali wykładowej HigH Szkoła Jazdy sklep Steve-Moto dzieli dosłownie 250 metrów.

 

W ofercie sklepu znajdziecie marki bardzo znane i cenione za trwałość i niezawodność. Z pewnością można do nich zaliczyć odzież SPIDI czy kaski SHOEI. Instruktorzy naszej szkoły również bardzo chętnie korzystają z tych produktów. Sklep Steve Moto oferuje również wyroby wielu innych, mniej znanych, co nie znaczy że gorszych producentów. Doskonała obsługa doradzi Tobie przy wyborze i dopasowaniu odzieży dla Twoich potrzeb.

Najważniejsze jest też to, że w czasie prowadzonych zajęć dla naszych kursantów mogą oni na miejscu dokładnie zapoznać się z ofertą różnych producentów. Oczywiście instruktorzy szkoleniemotocyklowe.pl chętnie udzielają wskazówek w doborze strojów. Naszym zdaniem nasze kursy prawa jazdy na motocykl są najlepsze właśnie dlatego, że pokazujemy w praktyce to czego nie da się przeczytać w książkach!

 

Sklep jest zlokalizowany w Poznaniu przy ul. Garbary 72 (lokalizacja 4 Biker).

Strona na Facebook: fb-steve-moto-shop