Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Motocykle Triumph Poznań Salon Motocyklowy

Motocykle Triumph Poznań to autoryzowany salon motocykli brytyjskiej marki. W sklepie można również dokonać zakupu oryginalnych akcesoriów marki Triumph lub skorzystać z usług autoryzowanego serwisu tej marki.

 

Współpraca z Motocykle Triumph Poznań

Nasza firma nawiązała współpracę z salonem firmowym Triumph Poznań oraz głównym importerem marki kilka lat temu. Od Triumph Poznań otrzymaliśmy m.in. motocykl szkoleniowy Triumph Street Triple 765S na którym kursanci mogli odbyć jazdy w ramach kursu prawa jazdy. Mogli również wybrać go na motocykl egzaminacyjny dla kat A. Korzystamy z motocykli Triumph w czasie prowadzonego przez nas szkolenia. Dlatego nasi kursanci mogą doświadczyć jak perfekcyjnie pracują 3-cylindrowe silniki montowane w motocyklach marki Triumph. W sezonie 2022 Street Triple 765S zastąpi nowość w ofercie Triumph Trident 660 (wkrótce w ofercie)

Jeżeli chciałabyś/chciałbyś sprawdzić jak prowadzi się motocykl Triumph Trident 660 (wkrótce w ofercie) zachęcamy do zapisów na kurs prawa jazdy kat. A lub na MOTO|wycieczkę z Instruktorem, w czasie której możesz przetestować wybrany wcześniej motocykl (spośród dostępnych w danym czasie motocykli testowych).

 

Akcje specjalne szkoleniemotocyklowe.pl i Triumph Poznań

Wspólnie od kilku lat organizujemy spotkania pod hasłem MOTO Wigilia. Cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem, odbywają się zawsze w pierwszych dniach grudnia. Każdego roku dopisuje coraz większa frekwencja, a kierownictwo salonu zawsze przygotowuje niespodziankę dla gości.

Organizujemy również MOTO|Wycieczki z Triumphem. Przede wszystkim jako jednodniowe wyjazdy z instruktorami HigH Szkoła Jazdy. Celem MOTO Wycieczek z Triumphem jest zapoznanie się / przetestowanie motocykli w normalnych drogowych i czasem szutrowych warunkach. GALERIA Z MOTO WYCIECZKI Z TRIUMPH

 

Salon firmy marki Triumph w Poznaniu mieści się przy ulicy Dąbrowskiego 181.

Strona internetowa firmy: poznan.triumphpolska.pl

Strona w portalu Facebook: fb – motocykle-triumph-poznan