Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Kurs jazdy na motocyklu. Garda 2019

Kurs jazdy na motocyklu w okolicach jeziora Garda – dlaczego nie? Oczywiście nasi uczestnicy posiadają prawo jazdy, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby ćwiczyć technikę jazdy pod okiem doświadczonych instruktorów szkoleniemotocyklowe.pl w pięknych okolicznościach przyrody.

 

Kurs jazdy na motocyklu – wyprawa motocyklowa z instruktorami

Każda MOTO|Wyprawa to wyjazd w czasie którego uczestnicy poznają zza kierownicy motocykla kultowe trasy motocyklowe w Alpach. Zawsze podróżują w towarzystwie dwóch instruktorów – przewodników z szkoleniemotocyklowe.pl. Taki scenariusz miały również wiosenne wyprawy motocyklowe sezonu 2019.

Uczestnicy wyjazdu zobaczyli oczywiście piękne trasy w okolicach jeziora Garda. Do tych najbardziej znanych należy z pewnością droga wijąca się wzdłuż wybrzeża jeziora, po jego zachodniej stronie. Urokliwa i kultowa jest Stada della Forra, znana chociażby ze scen z Jamesa Bonda. Dodatkowo zabraliśmy uczestników w mniej znane, a warte zobaczenia miejsca w okolicy. Należą do nich np. okolice jezior Idro i Iseo lub fantastyczna, kręta droga w kierunku do Monte Baldo.

Na wyprawę wybrali się z nami m.in. kursanci HigH Szkoła Jazdy, którzy w poprzednim sezonie ukończyli kurs jazdy na motocyklu. Kursanci, którzy w poprzednim sezonie uczyli się dopiero jazdy na motocyklu znakomicie poradzili sobie na krętych, górskich trasach. To oczywiście ich talent, ale też wiele godzin nauki jazdy spędzonych pod czujnym okiem instruktorów HigH Szkoła Jazdy – szkoleniemotocyklowe.pl w Poznaniu. Przede wszystkim dobre przygotowanie – to najważniejsze.

Zachęcamy do wyjazdów szkoleniowo – turystycznych z naszą ekipą. Przede wszystkim oferujemy bezpieczny transport uczestników i motocykli w różne miejsca zlokalizowane w całej Europie. Więcej informacji znajdziecie Państwo w kalendarzu Wypraw MOTO. Zachęcamy też do sprawdzenia jak przewozimy uczestników oraz ich motocykle ponieważ to wyróżnia naszą ofertę.