Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Centrum Yamaha Poznań Salon Motocyklowy

Centrum Yamaha Poznań to autoryzowany salon sprzedaży motocykli oraz innych pojazdów i sprzętu grupy marine marki Yamaha. Na miejscu działa również autoryzowany serwis marki Yamaha. Specjaliści marki Yamaha pomogą dokonać wyboru właściwego motocykla lub zakupić odpowiednie akcesoria i stroje.

 

Centrum Yamaha Poznań – dobre miejsce na start!

Teren salonu motocyklowego Yamaha Poznań od 2019 roku stał się miejscem wyjazdu na większość naszych MOTO|Wypraw organizowanych dla motocyklistów w Alpy oraz inne „kręte” miejsca Europy. Wyjazdy rozpoczynają się właśnie w salonu Yamahy dla wygody naszych klientów. Na miejscu przed wyprawą mogą nabyć akcesoria dla motocyklistów, stroje i kaski. Zainteresowani mogą przyprowadzić motocykl wcześniej i oddać go na przegląd lub naprawy.

centrum yamaha poznań

 

Yamaha i nauka jazdy

Motocykle marki Yamaha są od wielu lat związane z nauką jazdy w Poznaniu. W latach 2007/2008 motocykle Yamaha YBR 250 stały się motocyklami egzaminacyjnymi w WORD Poznań. Obecnie w ośrodku egzaminacyjnym dostępne są motocykle Yamaha XJ6. Kursanci, którzy uczestniczą w szkoleniu w HigH Szkoła Jazdy / szkoleniemotocyklowe.pl mają możliwość uczyć się jazdy również na motocyklach Yamaha MT 07, zaś motocykle te regularnie podstawiamy do WORD Poznań na egzaminy państwowe.

 

Salon firmy Yamaha w Poznaniu mieści się przy ul. Lutyckiej 95A.

Strona internetowa firmy: centrum.yamaha-motor.pl

Strona w portalu Facebook: fb-centrum-yamaha-poznan