Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Jazdy testowe Triumph – Moto|wycieczka

Pomysł. Wycieczka. Z przewodnikiem. Motocykle Triumph. Przewodnik: instruktor HigH Szkoła Jazdy. Gdzie? Krańce południowej polski i północne fragmenty Czech. Od słów do czynów. Wymyśliliśmy bazę: Rzeczka 35, gospodarstwo agroturystyczne Pod przełęczą. Termin 7-9 września 2018. No i udało się.
Trzech śmiałków. I trzy motocykle Triumph: Tiger 1200 Xca, Tiger 800 Xca, Thruxton R. Oraz instruktor i Tiger 800 Xrx.
Trzy dni ekscytujących tras. Dzień pierwszy – jazda do bazy. Ale jazda nieoczywista. Opcja trasy: kręta. Wsie wielkopolskie i śląskie. Po drodze kapliczka w malutkiej wsi, lotnisko („zmienić środek transportu czy jednak lecimy dalej?”) i mnóstwo zakrętów. Ale festiwal zakrętów czekał dnia następnego. A tymczasem po dojeździe na miejsce „bytowania” głodnego nakarmić i spragnionego napić wypadałoby. Gospodarze najpierw przepysznie nakarmili (królewska pomidorowa) a później …. dali ekipie do ręki klucz, kartkę, długopis i wskazali miejsce gdzie lodówka z napojami mocno chmielonymi się znajduje. Zatem odpoczynek zasłużony. I wymiana spostrzeżeń i uwag z trasy.

Dzień następny. W stronę Kudowy Zdrój. Trasa stu zakrętów. Było co skręcać. Dalej …. dalej działo się wszystko. Drogi wszelakie. Wszystkie kręte i górzyste. Z asfaltem, prawie bez niego, szerokie oraz takie wąziutkie. Na końcu mega stromy zjazd i … cel. Ścieżka w obłokach. https://www. dolnimorava.cz/pl/sciezka-w- oblokach. Wycieczkowicze pognali w chmury a przewodnik czuwał nad dobytkiem.
Powrót do bazy to też mnóstwo zakrętów oraz eksploracja nowych miejsc kulinarnych. Było smakowicie.
Po powrocie do bazy pyszna kolacja i … ciąg dalszy zapisywania kartki.
Powrót w niedzielę przez Gross Rosen. Chwila zadumy, refleksji i ciąg dalszy pięknych tras. Zakręty prawie aż do Poznania.
Na koniec dane z motocykla przewodnika HigH Szkoła Jazdy: dystans-835 km, czas jazdy-13:53, średnia prędkość-60,1 km/h (mało? było dużo gór, a prędkości maksymalnej nie podamy 🙂 ), średnie spalanie-4,1 l.

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ z MOTO WYCIECZKI Z TRIUMPHEM