Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Współpraca z Triumph Motocykle

triumph motocykleZ ogromna przyjemnością informujemy, iż zawarliśmy umowę współpracy z Triumph Motocykle Polska, poprzez lokalnego Dealera marki –Triumph Poznań! Od początku sezonu motocyklowego 2018, w naszej szkole jazdy, Kursanci będą mieli możliwość odbywać jazdy również na motocyklach legendarnej marki Triumph. Mało tego, jeżeli komuś z Kursantów przypadnie do gustu jazda na Triumph Trident 660 – będzie mógł zdawać tym motocyklem egzamin państwowy w WORD. To nasz kolejny krok w kierunku prowadzenia najlepszej szkoły jazdy na motocyklu i wyznaczania najwyższych standardów.

Triumph Motocykle – legendarna marka w szkole jazdy

Kursanci docierający do naszej szkoły to zawsze osoby, które chcą nie tylko odbyć kurs prawa jazdy na motocykl. Przede wszystkim chcą oni nauczyć się jeździć i spróbować jazdy na różnych motocyklach. Od ponad 10 lat robimy wszystko, aby sprostać wysokim wymaganiom naszych Klientów. Zawarcie umowy na podstawie której Triumph Polska dostarczył nam motocykle szkoleniowe to nasz kolejny krok. Zdaje się, że ogromny krok do przodu.

Będziemy oferować nie tylko kursy prawa jazdy prowadzone przy wykorzystaniu motocykli Triumph. Nasi klienci będą mogli m.in. wykupić wycieczki z Instruktorem i skorzystać z motocykli szkoleniowych Triumph. Taka wycieczka szkoleniowa to nie tylko możliwość szlifowania formy na motocyklu pod okiem fachowca, ale również możliwość spokojnego zapoznania się z motocyklem. Zapraszamy!