Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Bezpieczny Motocyklista 07.09.2017 w Poznaniu

Hamowanie na motocyklu, omijanie przeszkody, ciasne manewrowanie – te i inne elementy ćwiczymy z Uczestnikami Bezpiecznego Motocyklisty. Jesteśmy przekonani, że taka lekcja jazdy jest potrzebna każdemu – najlepiej regularnie. Nasze szkolenie pokaże Tobie jak łatwo i sprawnie można jeździć na motocyklu, bez względu na jego wagę czy wielkość. Każdy z Uczestników spróbuje również swoich sił, pod okiem Instruktora, przy wykonywaniu zadań niezbędnych w codziennej jeździe.

Zajrzyj koniecznie i zapisz się na BEZPIECZNY MOTOCYKLISTA W POZNANIU

Zachęcamy również do odwiedzenia KALENDARZA SZKOLEŃ organizowanych przez szkoleniemotocyklowe.pl.

Wiele bieżących informacji znajdziecie również na naszym profilu fb: facebook.com/szkolimymotocyklistow

Hamowanie na motocyklu to cenna umiejętność!

Pomyśl ile razy zdarzyło się Tobie sprawdzić jak przyspiesza lub jak szybko jedzie Twój motocykl. Teraz zastanów się ile razy sprawdziłeś/aś jak Twój motocykl hamuje. Z doświadczenia wiemy, że każdy miłośnik motoryzacji fascynuje się mocą i przyspieszeniem. Niestety wiemy również, że skuteczne hamowanie, w szczególności hamowanie awaryjne, jest traktowane trochę po macoszemu. Trening zachowania w sytuacjach awaryjnych pozwoli Tobie zareagować właściwie wtedy, kiedy najmniej się spodziewasz zagrożenia.