Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Zestawy łączności CARDO SCALA RIDER

Zestaw do komunikacji na motocyklu to nie tylko rozmowa z drugim motocyklistą czy słuchanie muzyki w czasie jazdy. To często poprawa bezpieczeństwa jazdy. Często komunikat dla motocyklisty jadącego z tyłu „uwaga, przeszkoda na drodze” może mu uratować tyłek!

Zestaw do komunikacji na motocyklu – co rekomendują Instruktorzy szkoleniemotocyklowe.pl?

zestaw do komunikacji

Od ponad 10 lat używamy w HigH Szkoła Jazdy zestawy łączności CARDO SCALA RIDER. Zaczynaliśmy korzystanie z produktów tej marki od modeli Q2, które uwaga, do dnia dzisiejszego pracują w naszej firmie! Są to niezwykle niezawodne urządzenia. Znakomicie sprawdzają się w czasie całodziennego szkolenia motocyklistów, w ruchu drogowym i na placu manewrowym.

Instruktorzy HigH Szkoła Jazdy testowali wiele innych zestawów do komunikacji i w każdym przypadku Cardo stoi na 1. miejscu. Dla nas najbardziej istotne są łatwość obsługi, czas pracy na jednej baterii i dobra jakość połączenia. To wszystko zapewnia każdy z nowo sprzedawanych zestawów marki Cardo Scala Rider.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego zestawu dla Ciebie – zapraszamy do Nas. Zobaczysz różne modele urządzeń i opowiemy Tobie, co będzie dla Ciebie najkorzystniejsze. Możesz również dokonać zakupu urządzeń Cardo w specjalnych cenach dla naszych Kursantów i uczestników szkoleń motocyklowych.

Jeżeli potrzebujesz zestawu tylko na kilkudniowy wyjazd możemy wypożyczyć Tobie jedno lub kilka urządzeń. Wypożyczalnia zestawów łączności działa, ale ważne jest aby odpowiednio wcześniej zarezerwować termin.

Chcesz kupić lub wypożyczyć zestaw łączności?

Kontakt w sprawie zakupu email: cardo@szkoleniemotocyklowe.pl lub tel. 694 300 255.