Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Nawigacja TomTom Rider dla Motocyklistów

Nawigacja motocyklowa TomTom Rider to urządzenie sprawdzone przez nas w różnych warunkach. Chętnie pomożemy Tobie wybrać odpowiedni model. Możesz dokonać zakupu w naszym sklepie i uzyskać specjalną cenę.

Nawigacja motocyklowa TomTom – planuje ekscytujące trasy

nawigacja motocyklowaPrzejechaliśmy wiele tysięcy kilometrów krętych dróg. Kiedyś korzystaliśmy z papierowych map i czasem map google … ale co zrobić kiedy zasięg GSM nie działa? Kiedy na rynku pojawiła się nawigacja dedykowana dla motocyklistów marki TomTom Rider 400 uznaliśmy, że musimy ją mieć. Organizowane przez nas wyprawy dla motocyklistów nabrały jeszcze bardziej krętego kształtu. Planowanie trasy odbywa się bardzo intuicyjnie, algorytm wyszukiwania krętych tras z możliwością doboru stopnia krętości oraz zmian wysokości to istne mistrzostwo świata. Urządzenie TomTom to również dożywotnio aktualizowane, bardzo dokładne mapy. Czasem uczestnicy naszych wypraw dla motocyklistów, którzy korzystali z nawigacji innych firm, pokazywali, że ich mapy nawet nie mają zapisanych dróg, którymi my prowadzimy grupy. Nawigacja TomTom Rider 400, 410 i 450 to doskonałe urządzenia, które polecamy.

Jeżeli chcesz poznać wszystkie funkcje zajrzyj na STRONĘ PRODUCENTA TOMTOM

Jak jest cena nawigacji i jak dokonać zakupu?

Jeżeli interesuje Cię nawigacja TomTom Rider napisz do nas na adres: biuro@szkoleniemotocyklowe.pl lub zadzwoń na nr 884 300 255. Podpowiemy jaki model wybrać i zaproponujemy urządzenie w atrakcyjnej cenie. W naszym biurze po wcześniejszym umówieniu możesz również na żywo zobaczyć jedno z naszych urządzeń tej serii.