Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Kaski SHOEI – używamy i polecamy

Kask SHOEI to doskonała ochrona głowy, komfort w czasie jazdy na motocyklu i wiele praktycznych rozwiązań dla motocyklistów. SHOEI to najwyższa półka motocyklowych kasków. Od wielu lat używają ich Instruktorzy HigH Szkoła Jazdy i szkoleniemotocyklowe.pl. Posiadamy również pełną rozmiarówkę kasków SHOEI dla naszych Kursantów.

Kask SHOEI – dlaczego uważamy, że warto?

kask shoeiZwiązaliśmy się z produktami japońskiej firmy SHOEI od wielu lat – to prawda. Przez te wszystkie lata nigdy nie zawiódł nas żaden kask SHOEI. Wśród Instruktorów naszej szkoły i w szkole – dla Kursantów, posiadamy różne modele. Od sportowych to typowo turystycznych. Każdy z nich jest inny, ale każdy jest znakomity.

Jakość wykonania, materiały skorupy zapewniające bezpieczeństwo i funkcjonalność – za to uwielbiamy kaski SHOEI. Czasem używamy też innych kasków, ale do SHOEI zawsze chętnie wracamy.

Nasi Instruktorzy są też niezłymi ekspertami do spraw regulacji kasków SHOEI. Jeżeli masz problem z parującym PIN-LOCKIEM (wkładka zapobiegająca parowaniu) lub potrzebujesz porady w zakresie doboru rozmiaru i typu kasku – zapraszamy. Chętnie pomożemy w kwestii wyboru kasku SHOEI.