Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Rejestracja tras i ochrona motocykla – LionLOG

GPS do motocykla w systemie LionLOG to ochrona motocykla i rejestracja oraz możliwość publikacji tras. Całkowicie bezobsługowe urządzenie sprawi, że w dowolnej chwili będziesz mógł pokazać Twoim znajomym przejechane trasy wraz ze zdjęciami i filmami video z wyprawy.

GPS do motocykla – ochrona i rejestracja tras

gps do motocyklaOchrona to nieustanne monitorowanie pozycji Twojego motocykla. System pobiera bardzo mały prąd w czasie postoju co pozwala na nieprzerwaną pracę nawet w trakcie długiego postoju. W razie przemieszczenia motocykla poza wyznaczoną przez Ciebie strefę DOM otrzymasz stosowną informację. Bardzo małe rozmiary urządzenia pozwalają na montaż w miejscu, które jest niedostępne dla potencjalnego złodzieja. W tym czasie zdołasz powiadomić Policję i odzyskać motocykl.

Rejestracja tras – system automatycznie zapisuje przejechane kilometry. Oczywiście Ty decydujesz o tym czy udostępniasz innym swoją trasę, czy nie. Możesz po powrocie wgrać zdjęcia z telefonu lub aparatu, a zostaną przyporządkowane wg daty do miejsc na trasie – powstanie z tego fantastyczna relacja z wyprawy. Oczywiście mając dane z GPS możesz również przejrzeć informacje statystyczne o Twojej trasie.

W cenie za GPS do motocykla LionLOG otrzymujesz również możliwość korzystania z urządzenia poza granicami Polski. Urządzenie komunikuje się za pomocą sieci telefonii komórkowej, ale operator zapewnia w cenie urządzenia usługę roamingu danych.

Zapraszamy do zapoznania się z parametrami podawanymi przez Operatora Systemu LionLOG na stronie internetowej LionLOG system GPS do motocykla.

Co zrobić aby kupić lub przetestować system LionLOG?

Skontaktuj się z nami – jesteśmy dystrybutorem urządzeń w Poznaniu. Zadzwoń do nas na nr 884 300 255 lub napisz na biuro@szkoleniemotocyklowe.pl. Na miejscu mamy zawsze dostępne urządzenia, możemy również zaoferować Tobie profesjonalny montaż i uruchomienie.