Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

MOTO|Slovenia – czerwcowe alpejskie słońce

Słowenia jest piękna – tak w skrócie można opisać wnioski z czerwcowej podróży. Słowenia na motocyklu jest niezwykle urokliwa i różnorodna. Od wysokich przełęczy w Alpach Julijskich i Trygłowskim Parku Narodowym aż po nizinne, rolnicze krajobrazy poprzecinane niezwykle krętymi drogami.

 

Słowenia na motocyklu – relacja z wyprawy | czerwiec 2017

 

MOTO|Slovenia to kolejny kierunek eksplorowany przez uczestników wyprawy turystyczno-szkoleniowej organizowanej przez szkoleniemotocyklowe.pl. Chcemy podzielić się z Wami naszymi spostrzeżeniami z tegorocznej podróży w czerwcu i zachęcić do kolejnych wyjazdów organizowanych przez instruktorów naszej szkoły.

Na miejsce jak zwykle dotarliśmy naszym busem z przyczepą. HIGHLINER dzielnie i bezawaryjnie przejechał całą trasę ciągnąć za sobą na przyczepie motocykle uczestników. Wśród nich Triumph Rocket III – jeden z największych sprzętów jakie było nam dane wozić. Dotarliśmy do hotelu i na miejscu nie mogliśmy uwierzyć własnym oczom. W tym samym czasie odbywał się zlot fanów motocykli Honda Goldwing. Światło i dźwięk tych wielkich maszyn towarzyszyły nam przez weekend.

Okolice Słowenii w których się poruszaliśmy to połączenie austriackiego porządku i estetyki z włoskim stylem bycia. W naszej ocenie połączenie idealne. W czasie wyprawy kilka razy wyjeżdżaliśmy do Włoch oraz Austrii. Okolica, w którą organizujemy wyjazdy, daje niesamowite możliwości wyboru ciekawych tras i miejsc, które warto odwiedzić. Jednym z takich miejsc był kompleks jaskiń we włoskich Dolomitach.

Ostatniego dnia Uczestnicy wjechali na przełęcz Grossglockner pokonując drogę marzeń wielu motocyklistów. W godzinach popołudniowych HIGHLINER odebrał ich z ustalonego miejsca trasy i kolejnego dnia rano wszyscy zameldowali się cali i szczęśliwi w Poznaniu.

Kolejny wyjazd przed nami już w sierpniu 2017 – ciekawe czy coś się zmieni do tego czasu 🙂

 

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ Z WYPRAWY MOTO|SLOVENIA