Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Motocyklem do Jezusa – wycieczka do Świebodzina

Motocyklowa Wycieczka do Jezusa za nami. W niedzielę 28 maja 2017 blisko 50 motocyklistów wyruszyło w grupach z naszego placu manewrowego w kierunku Świebodzina. Pojechali z nami również nasi obecni i byli Kursanci na motocyklach wypożyczonych z naszej szkoły. Oczywiście tymi, którzy nie mają jeszcze prawka, przez cały wyjazd zajmowali się Instruktorzy naszej szkoły.

Obejrzyj zdjęcia z MOTO WYCIECZKI DO JEZUSA

 

Motocyklowa Wycieczka z Instruktorami – spotkanie i trening jazdy

Motocyklowa wycieczka z Instruktorami to również doskonała okazja do treningu jazdy motocyklem. Wybieramy zawsze lokalne, możliwie kręte drogi. Staramy się, aby trasa przebiegała po nawierzchniach dobrej jakości. Tym razem Ci jadący wg placu przejechali blisko 300 km. Byli tacy, którzy postanowili uatrakcyjnić przejazd i przejechali łącznie więcej kilometrów.

 

Kursanci na MOTO wycieczce

W naszych wycieczkach udział mogą wziąć również kursanci naszego OSK. Wypożyczamy im motocykle i zawsze z każdą osobą jedzie Instruktor. To doskonała okazja, aby jeszcze w trakcie kursu przeżyć prawdziwą motocyklową przygodę. Oczywiście zawsze dbamy o to, aby takie szkolenie odbywało się zgodnie z przepisami.

 

MOTO wycieczki indywidualne

W naszej ofercie znajdziecie również Szkoleniową MOTO wycieczkę. Jedziesz 1:1 z Instruktorem. Używamy łączności, wypożyczamy Tobie motocykl lub korzystasz z własnego. W oparciu o wykupiony czas ustalamy trasę. Każda MOTO wycieczka to dużo nauki i zabawy. Chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj do naszej oferty SZKOLENIOWA MOTO WYCIECZKA.