Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Biblia Zakrętów w Gostyniu – maj 2017

Dla wielu motocyklistów jazda na torze nie kojarzy się z niczym interesującym. Niektórzy wręcz twiedzą, że to nie dla nich. Nasze szkolenie Biblia Zakrętów to nie torowe wyścigi i „spęd” amatorów prędkości. Szkolenie dla Motocyklisty o nazwie Biblia Zakrętów to cały dzień spędzony pod okiem doświadczonych Instruktorów motocyklowych. Dużo nauki i jeszcze więcej przyjemności. Poczytaj jak było na kolejnym szkoleniu z cyklu Biblia Zakrętów.

Szkolenie dla Motocyklisty – Biblia Zakrętów w Gostyniu – maj 2017

Jak zwykle w takich sytuacjach obsługa i Instruktorzy naszej szkoły pojawili się na miejscu już przed 8:00 rano. Przygotowania do szkolenia wymagają trochę czasu. Już tradycyjnie na miejsce zajechał nasz MAN wykorzystywany do transportu sprzętu. W razie potrzeby jego zabudowa może posłużyć nawet do poprowadzenia zajęć teoretycznych. Na pokładzie mamy narzędzia i leżaki … dla każdego coś miłego!

Uczestnicy zjechali zgodnie z zaproszeniem około 8:30. Później, jak zwykle, poprowadziliśmy kolejne szkolenie wg ustalonego programu. Krótki wstęp teoretyczny o tym jak jeździć i na co będziemy zwracać uwagę. W tym czasie sprawdziliśmy stan techniczny motocykli zwracając uwagę ich właścicielom na sprawy warte regulacji lub naprawy.

Dalsza cześć polegała jak zwykle na jeździe na nitce toru z obserwacją prowadzoną przez Instruktorów. Wszelkie uwagi staraliśmy się udzielać na bieżąco. Nie zabrakło dyskusji o przeciwskręcie, technikach hamowania i przyspieszania, zmianie biegów bez użycia sprzęgła i redukcjach z międzygazem. Byli też gostyńscy kibice, których serdecznie pozdrawiamy!

Jeżeli chcecie zobaczyć zdjęcia i filmy ze szkolenia to zapraszamy na nasze profil na Facebook.

GALERIA – zdjęcia ze szkolenia

 

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony gdzie prezentujemy kolejne Szkolenia Motocyklowe i Wyprawy Motocyklowe.