Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Nowa Yamaha PW80 w highcross

Do naszej floty motocykli, które wykorzystujemy na highcross.pl – tor crossowy w Poznaniu, dołączyła średnia Yamaha PW 80. Jest to doskonały motocykl dla dzieci i młodzieży w wieku 8-14 lat. Motocykl jest wyposażony w automatyczne sprzęgło, ale już 3 stopniową, manualną skrzynię biegów. Dwusuwowy silnik o pojemności 80 ccm pozwala na swobodne pokonanie naszego szkoleniowego toru crossowego w Poznaniu.

Tym samym Yamaha PW 80 uzupełniła naszą flotę – obecnie posiadamy:

  • Yamahę PW 50 dla najmłodszych – już od 4-5 roku życia. Warunkiem jazdy i nauki na PW 50 jest umiejętność jazdy na rowerze (bez bocznych, dodatkowych kółek)
  • Yamaha PW 80 dla trochę starszych
  • Yamaję TTR 125 – to motocykl z tradycyjnym sprzęgłem, klasyczną skrzynią biegów i gabarytami odpowiedni dla młodzieży po 14-15 roku życia oraz dorosłych, którzy stawiają pierwsze kroki w terenie.

Tor crossowy w Poznaniu – zajęcia, szkolenia, jazdy

Zapraszamy na zajęcia. Aby się umówić należy zadzwonić do naszego BOK (tel. 61 670 38 70) i zarezerwować termin oraz dokonać płatności za odpowiedni pakiet- wszystkie są dostępne w Sklepie Online.

Zajęcia prowadzą Instruktorzy Motocyklowi HigH Szkoła Jazdy. Wśród naszych Instruktorów highcross.pl pracuje Ewa Pikosz – zawodniczka ścigająca się w Dirtbike Husqvarna Team.