Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Zawody motocrossowe Oborniki – 23.04.2017

Zawody motocrossowe Oborniki – relacja Ewy Pikosz

Ewa Pikosz, zawodniczka teamu Dirtbike Husqvarna, sponsorowana również przez szkoleniemotocyklowe.pl relacjonuje zawody motocrossowe Oborniki Wielkopolskie.

Kładąc się w sobotę słyszałam jak grad uderza o parapet. Wiedziałam już, iż zawody nie będą należały do łatwych. Mimo zimna frekwencja była zaskakująco wysoka. Zjawiło się ponad dwustu zawodników, a w tym dwanaście Kobiet. Jest to chyba jedna z najwyższych frekwencji jaką spotykam podczas zawodów. Dlatego tak chętnie wracam do motocrossu. Podczas treningu i kwalifikacji okazało się, iż o ściganiu możemy zapomnieć. Momentami błoto przeprawowe spowodowało, iż 50% toru nie nadawało się do szybkiej jazdy. Podczas wyścigów również padał deszcz z gradem, do tego niska temperatura sprawiła, iż oczekiwanie na bieg nie należało do przyjemnych. Moje duże doświadczenie z różnego rodzaju zawodów zaowocowało finalnie czwartą pozycją po dwóch biegach. Zmarznięta, ale zadowolona wróciłam do domu!