Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Profesjonalna Nauka Jazdy Motocyklem

Nauka jazdy motocyklem to nie tylko przygotowanie do egzaminu państwowego. Często słyszymy, że na kursie prawa jazdy na motocykl trzeba nauczyć się tylko tyle, aby zdać egzamin. W naszej szkole uparcie twierdzimy, że kurs prawa jazdy na motocykl służy temu, aby nauczyć się jazdy na motocyklu. Naturalnym następstwem tego będzie zaliczenie egzaminu na prawo jazdy.

 

Nauka jazdy motocyklem – jak to wygląda w naszej szkole?

  • Kurs zaczynamy zajęciami teoretycznymi prowadzonymi przez Instruktora – Motocyklistę i poświęcone głównie technice jazdy i bezpieczeństwu motocyklisty. Wymagamy udziału w tych zajęciach. Wiedza teoretyczna dotycząca techniki jazdy i obsługi motocykla jest bardzo ważna, aby zostać bezpiecznym motocyklistą.
  • Kiedy rozpoczynasz jazdy dokładnie ustalamy jaki jest Twój poziom wiedzy i umiejętności. Instruktorzy naszej szkoły potrafią w ten sposób ustalić dla Ciebie program szkolenia. Nauczymy Cię wszystkiego co wymagane, ale jeżeli tylko będzie na to czas, dostaniesz od nas porządną lekcję prawdziwej jazdy. Zdarza się, że z osobami, które radzą sobie dobrze z jazdą wyjeżdżamy nawet na kilkugodzinne wycieczki motocyklowe, ćwicząc oczywiście technikę jazdy.
  • Dobieramy w czasie szkolenia różne motocykle – najczęściej naukę rozpoczynamy od pojemności 125 ccm i kierujemy się w stronę motocykli o pojemności do 750 ccm – takimi dysponujemy w naszej szkole.
  • Dbamy o bezpieczeństwo w czasie szkolenia. Każdy Kursant ma możliwość korzystać z naszych kasków (dysponujemy pełną rozmiarówką i kaskami marki SHOEI). Posiadamy również ochraniacze, rękawice, odzież przeciwdeszczową i kamizelki z AIRBAG dla chętnych.
  • W czasie szkolenia zawsze używamy zestawów łączności między Kursantem i Instruktorem. Pracujemy przy wykorzystaniu urządzeń marki CARDO. Dają one doskonałą jakość połączeń, są łatwe w obsłudze i co najważniejsze możemy je zamontować również do kasku prywatnego osoby szkolonej.
  • Nasz plac manewrowy został tak przygotowany aby bezpiecznie można było wykonać zadania egzaminacyjne. Dysponujemy m.in. licznikami prędkości, które pozwalają ocenić czy prędkość wykonywania poszczególnych zadań jest prawidłowa.
  • Naukę jazdy na motocyklu prowadzą nasi Instruktorzy Motocyklowi. Zawsze jeden Instruktor szkoli w tym samym czasie tylko jedną osobę. Nigdy nie dopuszczamy do sytuacji, że w tym samym czasie jeden Instruktor musi opanować kilka osób.
  • Dajemy naszym Kursantom wiele możliwości dodatkowych. Mogą m.in. wziąć udział w szkoleniu na torze lub pojechać z nami na moto-wycieczkę. To wszystko jeszcze w trakcie trwania kursu prawa jazdy.

 

Wybierz KURS MOTOCYKLOWY właściwy dla Ciebie i rozpocznij przygodę na dwóch kółkach już dzisiaj.