Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

highcross.pl – szkoleniowy tor crossowy

Tor crossowy highcross to najnowszy projekt naszej szkoły. Przy placu manewrowym HigH SJ w Poznaniu znajdującym się przy ul. Borówki 4 stworzyliśmy szkoleniowy tor crossowy. W zajęciach będą mogły brać udział dzieci od 5 roku  życia, młodzież i osoby dorosłe.

Jazda motocyklem terenowym nie wymaga prawa jazdy. Zajęcia będziemy prowadzić na zamkniętym torze ziemnym, przygotowanym dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Przygodę na motocyklach może zacząć każdy – od dziecka, które zasiądzie na małym i bardzo bezpiecznym motocyklu Yamaha PW-50, przez młodzież i początkujących dorosłych, którzy to zasiądą na motocyklach o pojemności 125 i 250 ccm. Dla tych, którzy pierwsze kroki w terenie mają już za sobą damy możliwość jazdy własnymi motocyklami lub wypożyczonymi motocyklami o parametrach dostosowanych do umiejętności i wzrosu.

 

Tor crossowy highcross – podstawowe zasady

  • zajęcia będą prowadzone po wcześniejszym umówieniu się
  • zajęcia będą prowadzili Instruktorzy i czynni Zawodnicy
  • na miejscu będzie istniała możliwość wypożyczenia motocykla do jazdy
  • przygotowaliśmy podstawowe elementy ochronne takie jak kaski, rękawice, ochraniacze – dla uczestników zajęć.

 

Od kiedy zaczynamy

Już w najbliższą niedzielę 5 marca 2017 odbędzie się Dzień Otwarty na highcross. Przybyli goście będą mieli możliwość spróbowania swoich sił na motocyklach oraz spotkania z zawodnikami, którzy w ciągu dnia będą jeździli na torze. Od połowy marca ruszamy z regularnymi zajęciami na highcross. Szczegółowe informacje pojawią się już wkrótce na naszej stronie internetowej www.highcross.pl. Warto również zaglądać na PROFIL FACEBOOK NASZEJ SZKOŁY.

 

Rodzaje zajęć na highcross.pl

  • nauka i zabawa w terenie – zajęcia dla dzieci; zajęcia indywidualne oraz grupowe; ceny od 150 zł za 1,5 godziny
  • pierwsze kroki w terenie – nauka dla amatorów; zajęcia indywidualne oraz grupowe; ceny od 150 zł za 1,5 godziny
  • trening z instruktorem jazdy terenowej – treningi indywidualne oraz grupowe; ceny od 120 zł za 1 godzinę
  • wolne jazdy na torze; ceny od 20 zł / 2 godziny