Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Szkolenia dla motocyklistów w ADAC Berlin-Brandenburg

Szkolenie w ADAC dla motocyklistów to możliwość treningu jazdy i posłuchania cennych wskazówek od doświadczonych Instruktorów ADAC szkolących w największym i jednym z najlepszych obiektów szkoleniowych w Europie.

Szkolenie w ADAC – współpraca z szkoleniemotocyklowe.pl

Od 2010 roku współpracujemy z ośrodkiem ADAC Berlin-Brandenburg zabierając na szkolenia techniki jazdy polskich motocyklistów. Mamy możliwość zabrać grupę Uczestników i zapewnić szkolenie dla całej grupy. Zajęcia prowadzi niemiecki Instruktor – Trener ADAC. My zawsze dbamy o obecność tłumacza na język polski.

Za nami już sporo takich szkoleń. Zawsze wyjeżdżamy dzień wcześniej i Uczestnicy nocują w pobliskim, bardzo dobrym hotelu. Szkolenia rozpoczynają się rano, a Niemcy bardzo szanują sobie punktualność!

Oczywiście obecność na szkoleniach to również możliwość doskonalenia się naszych Instruktorów. Wielu z Nich, wielokrotnie, wzięło udział w szkoleniu ADAC. Takie wyjazdy sprawiają, że prowadzone przez nas szkolenia są oparte o najlepsze standardy szkoleniowe. Pobyt w ADAC daje nam możliwość wybrania najciekawszych i naszym zdaniem najcenniejszych elementów ich szkoleń i wprowadzanie ich do programu szkoleń Biblia Zakrętów oraz Bezpieczny Motocyklista. Jest nam niezwykle miło, kiedy również my możemy pokazać ciekawe ćwiczenia naszym niemieckim kolegom.

Jeżeli jesteście ciekawi jak wygląda szkolenie w ADAC to zapraszamy do naszej GALERII ZDJĘĆ ze SZKOLEŃ MOTOCYKLOWYCH.