Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Szkolenia Inspektorów ITD na motocyklach

Doskonalenie jazdy motocyklem dla funkcjonariuszy pełniących służbę na motocyklach to bardzo odpowiedzialne zadanie. Dwukrotnie, w latach 2011-2012, zadanie to zostało postawione przed zespołem naszej szkoły. W kolejnych latach, aż do teraz, prowadzimy szkolenia zamawiane przez ITD, Policję, Wojsko Polskie lub Straż Miejską.

Doskonalenie jazdy motocyklem dla ITD

Zajęcia były zorganizowane jako 3-dniowe sesje treningowe na terenie ODTJ w Toruniu. Każdy dzień był poświęcony innej tematyce, tak aby po zakończeniu szkolenia, każdy z motocyklistów był bezpiecznym motocyklistom. Nie zabrakło również nuty rywalizacji. Ostatniego dnia zawsze organizujemy zawody i zabawy dla Uczestników, tak aby wykorzystać nabyte w czasie szkolenia umiejętności.

Po przeprowadzeniu pierwszego cyklu szkoleń otrzymaliśmy podziękowania od GITD za profesjonalne przeprowadzenie szkolenia.

W czasie szkoleń wykonaliśmy sporo zdjęć. Część z nich możecie Państwo obejrzeć w naszej GALERII ZE SZKOLENIA MOTOCYKLOWEGO DLA ITD