Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Wyjazd pełen atrakcji – Idro i Dolomity

Kolejna wyprawa motocyklowa za nami. Tym razem prowadziliśmy po alpejskich serpentynach bardzo rozrywkową i odważną ekipę. Troje uczestników kilka miesięcy wcześniej zrobiło w naszej szkole motocyklowe prawo jazdy i od razu postanowili pojechać z nami w podróż motocyklową. My wiemy, że to nic szczególnego. Mamy za sobą już wiele takich sytuacji.

Motocyklowe Prawo Jazdy i od razu w Alpy

Jedni mówią, że to rzucanie się z motyką na słońce. Inni, Ci którzy pojechali, wiedzą, że to kilka dni spędzonych w miłym towarzystwie, bez jakiejkolwiek presji wywieranej na tych, którzy jeżdżą krócej na motocyklu. Doświadczenie zaś pokazuje, że Kursanci naszej szkoły, którzy ukończyli kurs na motocyklowe prawo jazdy radzą sobie wśród alpejskich serpentyn i przełęczy doskonale.

Tym razem pojechali Ania, Teresa i Martyna oraz Patryk, Tomek i Paweł – całą ekipą opiekowali się Marcin i Piotr. Jak zwykle było bardzo wesoło. Uczestnicy postanowili szczególnie radośnie spędzić „zieloną noc”… ale co działo się nad Gardą – zostaje nad Gardą!

Zapraszamy do śledzenia naszej strony i profilu na facebook.com – tam znajdziecie zawsze aktualne informacje o nowych wyjazdach.

GALERIA ZDJĘĆ Z WRZEŚNIOWEGO WYJAZDU