Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

MOTO|Garda kwiecień 2016 – Alpejskie serpentyny

Ośnieżone górskie szczyty, suche asfalty i temperatury oscylujące ok. 20 st. C – tak w skrócie można opisać warunki jakie panowały w czasie naszej kwietniowej wyprawy motocyklem w Alpy. Kolejna Ekipa 6 Uczestników pod opieką 2 Instruktorów – Przewodników pokonała blisko 800 km niezwykle krętych tras podziwiając pod drodze przełęcze i górskie panoramy. Wypili też całe morze espresso, tańczyli na stole i zabawiali całe miasteczko, które nas gości.

Motocyklem w Alpy w kwietniu

Ptransport motocykli highlinerrzejazd na kołach z Polski jest praktycznie niemożliwy. Po drodze konieczne jest przejechanie m.in. przez przełęcz Brennero, gdzie często o tej porze roku panują ujemne temperatury i leży śnieg. My znaleźliśmy jednak na to rozwiązanie. Na miejsce podróżujemy wygodnym BUS-em przygotowanym do przewozu 6 Uczestników i 2 Instruktorów, którzy pełnią również rolę kierowców. Motocykle transportujemy na specjalnie zbudowanej przyczepie. Takim transportem docieramy na miejsce, aby w ciepłej Italii cieszyć się górskimi wycieczkami.

 

Wyprawy dla motocyklistów z Instruktorami organizujemy regularnie, w różne miejsca Europy. Zawsze dbamy o to, aby cała wyprawa była profesjonalnie przygotowana. Dysponujemy sprzętem i co najważniejsze wiedzą oraz doświadczeniem, które pozwala nam zadbać o Uczestników i zapewnić bezpieczeństwo w czasie całej wyprawy. Zobacz nasze najbliższe wyprawy.

Galeria zdjęć z naszej kwietniowej wyprawy