Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Garda, Iseo i Idro – najładniejsze włoskie jeziora

Wyjazd z instruktorami – MOTO|GARDA edycja 04-2015 już za nami. Pakowanie w Poznaniu, szybki nocny przelot autostradami na pokładzie HIGHLINERA i meta w apartamentach nad Jeziorem Garda. Potem 4 dni alpejskich wojaży po najbardziej krętych drogach okraszonych malowniczymi widokami.

Wyjazd z Instruktorami w Alpy

Każda nasza wyprawa to nie tylko przejazd kilkuset kilometrów krętych tras. To przede wszystkim znakomity czas na doszlifowanie techniki jazdy na motocyklu. Każdą grupę Uczestników prowadzi dwóch doświadczonych Instruktorów – Przewodników. W czasie jazdy udzielają oni na bieżąco wskazówek, a przy kawie omawiają dla całej grupy poszczególne elementy prawidłowej techniki jazdy na motocyklu. Z doświadczenia wiemy, że każdy taki wyjazd daje tyle, co czasem kilka lat jazdy na nizinach. Obecność Instruktorów to również możliwość podziału grupy pod względem zaawansowania w jeździe, tak aby każdy w czasie wyprawy czerpał przyjemność z jazdy.

Galeria zdjęć z wyprawy z Instruktorami