Facebook » Youtube » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Szkolenie na Torze Gostyń 24.08.2014

Jazda motocyklem na torze w Gostyniu to doskonała okazja do oceny własnych umiejętności i możliwości maszyny. Wielu motocyklistów przyjeżdża na organizowane przez nas szkolenia właśnie po to, aby się sprawdzić i nauczyć czegoś nowego. Obecność instruktorów nauki i techniki jazdy pozwala na obserwację uczestników i udzielanie wskazówek dotyczących techniki jazdy. Każde nasze spotkanie i szkolenie jest też połączone ze sprawdzeniem motocykli uczestników. Interesujemy się przede wszystkim stanem technicznym i ewentualnymi regulacjami dopasowującymi motocykl do motocyklisty.

Tym razem na torze w Gostyniu zagościło kilkunastu uczestników. Część z nich to nasi stali bywalcy, którzy doskonalą umiejętności pod czujnym okiem instruktorów HigH i szkoleniemotocyklowe.pl. Poczynania uczestników możecie zobaczyć na zdjęciach udostępnionych w GALERII ZDJĘĆ Z GOSTYNIA.

 

Jeżeli myślisz o udziale w szkoleniu sprawdź terminy w KALENDARZU SZKOLEŃ

 

Jazda motocyklem na torze – najważniejsze zasady

  • zadbaj o strój – nie wpuścimy Cię na tor jeżeli nie będziesz ubrany/a właściwie do jazdy na motocyklu
  • sprawdź przed przyjazdem na tor motocykl. Jeżeli ostatni raz sprawdzałeś/aś ciśnienie w ogumieniu przy zmianie opon to zrób to koniecznie!
  • w czasie jazdy na torze musisz stosować się do wskazówek Instruktorów i obsługi wydarzenia – dbamy o bezpieczeństwo uczestników
  • baw się dobrze! Jazda na torze ma być przede wszystkim dobrą zabawą, a nie przymusem. Trochę potu i łez wylanych na asfaltową nitkę też nie zaszkodzi. Oby nie lała się krew!