Facebook » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

MOTO Wycieczka z Triumphem

Koszt:
1199 zł
Zarezerwowane miejsca:
Brak miejsc
Termin:
07.09 - 09.09.2018
Rejestracja:
Zapisz się!

Wycieczki motocyklowe na motocyklu marki Triumph to oferta dla każdego kto posiada prawo jazdy kategorii A.

W cenie 3 dni jazdy w małej grupie, w towarzystwie Instruktora – Przewodnika. Noclegi w sprawdzonej agroturystyce w okolicach miejscowości Rzeczka. Na sobotę zaplanowaliśmy trasę turystyczną w polsko – czeskich Sudetach.

Wyjazd z Poznania w piątek 7 września 2018, ok. godziny 12:00 z salonu motocyklowego Triumph Poznań. Dojazd na miejsce w godzinach wieczornych (trasa ok. 250 km). Trasa przejazdu przebiega z dala od głównych dróg i autostrad. W sobotę całodzienna trasa turystyczna licząca ok. 250 – 300 km. W niedzielę powrót inną trasą do Poznania, gdzie Uczestnicy zdają motocykle. Przewidywany powrót do Poznania ok. godziny 17:00.

Konieczne przejrzyj poniższy opis naszych wyjazdów, a jeżeli masz dodatkowe pytania napisz: biuro@szkoleniemotocyklowe.pl

 

Zerknij też na stronę naszego partnera Motocykle Triumph Poznań

Sprawdź też nasze szkolenia dla bezpiecznych motocyklistów.


Wycieczka motocyklowa z Triumphem to 2 – 3 dniowa wycieczka motocyklowa w towarzystwie Instruktora – Przewodnika, na motocyklach marki Triumph.

Wycieczka motocyklowa i Triumph. Nalej paliwo i w drogę!

Do dyspozycji uczestników Triumph Motocykle Polska oddaje do użytku nowoczesne motocykle prestiżowej, brytyjskiej marki. Dostępne modele przedstawiamy przy każdym terminie oddzielnie.

Główna różnicę między organizowanymi przez nas MOTO|Wyprawami a MOTO|Wycieczkami to fakt, iż MOTO|Wycieczki w całości odbywają się „na kołach”. Grupa wraz z Instruktorem wyjeżdża z umówionego miejsca, po odbiorze motocykli Triumph.

W każdym wyjedzie 1 Instruktor prowadzi maksymalnie 5 osobową grupę, zatem w każdym wyjeździe udział bierze 6 osób.

 

Gdzie jeździmy na  Moto|Wycieczki?

Każdy wyjazd dokładnie przygotowujemy i planujemy tak, aby nie tylko odbyć wycieczkę motocyklowa, ale również aby możliwe było poprowadzenie krótkiej części szkoleniowej. Zawsze w czasie Moto|Wycieczki warto wykorzystać obecność Instruktora i porozmawiać o technice jazdy na motocyklu. Doświadczenie naszych Instruktorów, zdobywane na drogach całej Europy, pozwala na udzielenie wielu cennych wskazówek w czasie podróży.

Szczegóły każdego wyjazdu, miejsce noclegu oraz przewidywane trasy opisujemy przy danym wyjeździe.

 

Sprawy organizacyjne Moto|Wycieczki

  • Musisz wybrać motocykl, spośród dostępnych egzemplarzy na dany termin
  • Każdy uczestnik musi we własnym zakresie zadbać o zapakowanie bagażu na wyjazd. Motocykle nie mają kutrów. Zachęcamy do nabycia rolki bagażowej na motocykl, która nieźle się sprawdza i zabezpiecza bagaż przed deszczem
  • Zalecamy posiadanie karty EKUZ dla wyjazdów zagranicznych. Jest ona bezpłatnie wydawana przez NFZ
  • Instruktor dysponuje zestawem podstawowych narzędzi, ale charakter Moto|Wycieczki sprawia, że nie jedzie samochód serwisowy. Motocykle Triumph przed wyjazdem przechodzą kontrolę techniczną w ASO.
  • Noclegi z reguły planujemy w tym samym miejscu. Najczęstszy harmonogram to wyjazd w piątek ok. południa i pokonanie ok 250-300 km oraz zakwaterowanie wraz z kolacją. W sobotę trasa turystyczno szkoleniowa, ok. 250 km. W niedzielę po śniadaniu trasa turystyczna w kierunku miejsca zakończenia Moto|Wycieczki.

 

Jak przygotować się do Moto|Wycieczki?

Nie jest to konieczne, ale zalecamy odbycie wcześniej szkolenia Bezpieczny Motocyklista i Biblii Zakrętów lub przyjemniej jednego z nich. Udział w szkoleniu pozwala poćwiczyć sytuacje,  które zdarzają się po drodze, w szczególności sytuacje manewrowe lub jazda w zakrętach.

 

Płatności – co zawiera cena?

Pełny koszt moto wycieczki z Triumphem wynosi 1199 zł i zawiera:

  • opłatę za noclegi w sprawdzonej agroturystyce, pokoje 2 osobowe, w cenie również śniadania oraz obiadokolacja; napoje we własnym zakresie z możliwością zakupu na miejscu
  • wypożyczenie motocykla Triumph na cały czas wycieczki wraz z opieką serwisową w razie niespodziewanej awarii; po stronie Uczestnika jest paliwo do motocykla. Należy się spodziewać, że cały wyjazd to ok. 850 km na kołach. Motocykle Triumph spalają średnio ok. 5 litrów benzyny na 100 km.
  • opiekę Instruktora – Przewodnika, wyposażonego m.in. w urządzenia nawigacji z zaplanowanymi trasami. W czasie jazdy unikamy głównych dróg, autostrad, dróg ekspresowych. Jazda odbywa się drogami lokalnymi, obfitującymi w zakręty i ciekawe widoki. Prędkości przejazdu zawsze są zgodne z obowiązującymi przepisami w danym miejscu.
  • ubezpieczenie turystyczne – wyjazdy organizujemy pod opieką licencjonowanego biura podróży posiadając wszelkie ubezpieczenia i zezwolenia.

W skrócie: w czasie MOTO-Wycieczki z Triumphem Uczestnik ponosi dodatkowe koszty: paliwa do motocykla, indywidualnych zakupów w trasie, ewentualne opłaty za wstęp do zwiedzanych miejsc, jeżeli taka sytuacja ma miejsce.

 

Dokumenty dla Klientów

Regulamin uczestnictwa w moto-wycieczce z Triumphem

Regulamin zapisów i rezerwacji szkoleniemotocyklowe.pl

Regulamin świadczenia usług i płatności

 

Koszt:
1199 zł
Zarezerwowane miejsca:
Brak miejsc
Termin:
07.09 - 09.09.2018
Rejestracja:
Zapisz się!