Facebook » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Wyprawa „szyta na miarę”

Koszt:
do uzg.
Zarezerwowane miejsca:
do uzg.
Termin:
do - ustalenia
Rejestracja:
Zapisz się!

Transport motocykli, przewóz osób, przewoźny punkt serwisowy, Instruktorzy służący radą i pomocą w czasie wyprawy – jeżeli szukasz pomocy przy organizacji wyprawy motocyklowej to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Specjalizujemy się w organizacji szkoleń i wypraw turystyczno-szkoleniowych  dla motocyklistów. Nasze zaplecze kadrowe i sprzętowe pozwoli przygotować profesjonalną i bezpieczną wyprawę, według Twojego pomysłu.

 

Transport motocykli i motocyklistów

 

Dysponujemy wygodnym BUS-em marki IVECO DAILY, z mocnym blisko 200 konnym silnikiem. Pojazd jest wyposażony w 6 wygodnych miejsc dla Uczestników wyjazdu (część pasażerska) oraz 3 miejscami w kabinie kierowcy. Każdą wyprawę obsługuje najczęściej 2 kierowców – Instruktorów. Samochód w części pasażerskiej jest wyposażony w klimatyzację, ogrzewanie dodatkowe, system audio, telewizor 32″ z możliwością odtwarzania materiałów z dysku, regulowane fotele z podłokietnikami, ładowarki 12V i USB oraz wiele innych udogodnień.  Pneumatyczne zawieszenie gwarantuje duży komfort jazdy.

Przestrzeń bagażowa naszego samochodu mieści spokojnie 2 motocykle, bagaże i rzeczy motocyklowe. Jest przystosowana do transportu odzieży motocyklowej na wieszakach.

Do samochodu zaczepiamy specjalną przyczepę przewożącą 6 motocykli jednorazowo. Do tej pory przewoziliśmy różne motocykle, w tym jedne z większych czyli Triumph Rocket III, BMW K1600 GTL, Honda Crosstourer i wiele innych. Przyczepa ma dużą ładowność oraz jest wyposażona w zawieszenie z amortyzatorami i hydrauliczny układ hamulcowy, co sprawia, że w czasie jazdy praktycznie Uczestnicy zapominają o jej obecności.

 

Pomoc przy organizacji wyprawy motocyklowej

 

Ilość wypraw które zorganizowaliśmy do tej pory sprawia, że mamy duże doświadczenie w tym zakresie. Dodatkowym atutem może być fakt, że do tej pory nigdy nie zdarzył się nam niezadowolony z wyprawy Uczestnik – to cieszy. Jeżeli potrzebujesz wsparcia z naszej strony to możemy pomóc i skonsultować z Tobą Twój pomysł na wyprawę oraz oczywiście przygotować ofertę uwzględniającą preferencje Twojej grupy.

Pozostaje tylko sprawdzić termin wyprawy w naszym kalendarzu i jesteśmy gotowi zabrać Was gdzie tylko chcecie.

W celu ustalenia szczegółów transportu motocykli i organizacji wyprawy możesz pisać na adres: biuro@szkoleniemotocyklowe.pl


Koszt:
do uzg.
Zarezerwowane miejsca:
do uzg.
Termin:
do - ustalenia
Rejestracja:
Zapisz się!