Facebook » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Kalendarz wypraw


Organizujemy wyprawy motocyklowe w różne miejsca Europy. Bywamy w pięknych zakątkach Polski i odwiedzamy niekończące się alpejskie serpentyny. Wyjeżdżamy na europejskie tory wyścigowe tj. Slovakiaring czy Pannoniaring, zabierając motocyklistów na imprezy typu track-day. Każdy wyjazd mamy dopięty na ostatni guzik. Jadąc z nami musisz zatroszczyć się tylko o dobry humor.

Cecha charakterystyczna – Wyprawy Motocyklowe Busem

wyprawy motocyklowe

 

 

Zbudowaliśmy bardzo komfortowego BUS-a oraz specjalną przyczepę do przewozu 6 motocykli. Łącznie jesteśmy w stanie przewieźć naszym zestawem 9 osób i 8 motocykli oraz bagaże podróżujących. Jak to możliwe? Samochód jest wyposażony w 9 miejsc (razem z miejscem kierowcy), przestrzeń bagażowa, a przestrzeń bagażowa pomieści nawet dwa spore motocykle – jechały tam np. dwie sztuki BMW R1200GS ADV. Oprócz motocykli do przestrzeni bagażowej możemy zapakować stroje motocyklistów i bagaże.

Przestrzeń pasażerska jest wyposażona w 6 bardzo wygodnych i w pełni regulowanych foteli dla Uczestników. Mają oni do dyspozycji dodatkowe ogrzewanie i dodatkową klimatyzację, która potrafi utrzymać w samochodzie przyjemną temperaturę nawet gdy na zewnątrz panuje upał. Każdy z pasażerów może korzystać z TV, indywidualnych bezprzewodowych słuchawek oraz wielu innych wygód.

Zadbaliśmy również o komfort podróżowania całej grupy i bezpieczeństwo przejazdu. Samochód został m.in. wyposażony w pneumatyczne zawieszenie, które stabilizuje pojazd bez względu na stopień załadowania. Taka podróż to czysta przyjemność. Prędkości jazdy nadaje mocy silnik o mocy blisko 200 KM. Daje to możliwość sprawnego podróżowania. Oczywiście mając na uwadze wymiary naszego pojazdu staramy się korzystać z najlepszych dróg i zdecydowaną większość tras pokonujemy europejskimi autostradami.

Zobacz jak Uczestnicy naszych wyjazdów oceniają nasze przygotowanie do wypraw