Facebook » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Zimowy Kurs Motocyklowy

Koszt:
wg cennika 2019
Termin startu kursu:
kurs zimowy
Rejestracja:
Zapisz się!

Zimowy kurs motocyklowy w HigH Szkoła Jazdy i szkoleniemotocyklowe.pl – brzmi jak szaleństwo?

Zimowy kurs motocyklowy – oferta kursu wg cennika 2019!

Wybierasz kurs kat. A, A2, A1 lub AM z naszej standardowej oferty. Podpisując umowę o kurs prawa jazdy do dnia 31.12.2019 masz gwarancję obowiązywania tegorocznej ceny kursu – wynikającej z obecnego cennika. Niestety w związku ze znacznym wzrostem kosztów działalności firmy od 1 stycznia 2020 będziemy zmuszeni podnieść ceny na nowy sezon. Pamiętaj jednak, że JAKOŚĆ pamięta się znacznie dłużej niż CENĘ!

 

Organizacja kursu, przebieg szkolenia

Zimowy kurs motocyklowy to oferta skierowana przede wszystkim do osób, które miesiące zimowe chcą poświęcić na naukę i zdanie egzaminu teoretycznego. Jeżeli chcesz uzyskać prawo jazdy kategorii A, A2, A1 lub AM to rozpocznij kurs już teraz. Szkolenie praktyczne rozpoczniesz już ze zdanym egzaminem państwowym teoretycznym, kiedy tylko pozwoli na to pogoda. Standardowo prowadzimy szkolenie praktyczne od pierwszych dni marca, dlatego warto teorię „załatwić” w miesiącach zimowych.

Zastanawiasz się jak będzie przebiegał zimowy kurs motocyklowy?

  1. Zapisujesz się na kurs w BOK HigH. Udajesz się na badania lekarskie i uzyskujesz PKK (Profil Kandydata na Kierowcę) w wydziale komunikacji.
  2. Otrzymujesz od nas materiały szkoleniowe. Włączamy dla Ciebie platformę e-learningową i system testów-online. Uczysz się teorii mając możliwość kontaktu z naszym instruktorem, żeby wyjaśnić wątpliwości w trakcie nauki. Kiedy czujesz się przygotowana/y przystępujesz do egzaminu państwowego teoretycznego w WORD Poznań.
  3. W styczniu lub lutym 2020 r. bierzesz udział w obowiązkowych wykładach motocyklowych w naszej szkole. Terminy będą podane na naszej stronie internetowej oraz dostępne w BOK HigH.
  4. W styczniu lub lutym 2020 r. uczestnicy zimowego kursu motocyklowego wezmą udział w zajęciach z pierwszej pomocy. Terminy będą podane w naszym BOK HigH. Liczba miejsc jest ograniczona więc obowiązuje lista zapisów.
  5. Po odbyciu w/w zajęć oraz zaliczeniu z wynikiem pozytywnym wyniku egzaminu państwowego – teoretycznego, rozpoczynasz zajęcia praktyczne. W naszej szkole z jazdy na motocyklu zajęcia rozpoczynamy kiedy tylko pozwala na to pogoda.

Jeżeli twoja dyspozycyjność i pogoda na to pozwolą, to w pierwszych dniach kwietnia będziesz mogła / będziesz mógł przystąpić do egzaminu praktycznego w WORD Poznań i uzyskać uprawnienia do kierowania motocyklem lub motorowerem.

 

Śnieg i jazda na motocyklu nie muszą się wykluczać 😉

Ekipa naszych Instruktorów motocyklowych regularnie organizuje wyprawy motocyklowe Wyprawy Motocyklowe w Alpy i tam śnieg w trakcie motocyklowych wojaży to wręcz coś normalnego 😉 Kursantów do jazdy w śniegu zmuszać nie będziemy, ale z całą pewnością zimowy kurs motocyklowy to oferta dla każdego, kto z początkiem sezonu 2020 chce już rozpocząć przygodę na dwóch kółkach z prawem jazdy w kieszeni! Zerknijcie na nasz profil FB: https://www.facebook.com/szkolimymotocyklistow/


Cieszymy się, że zainteresowałaś / zainteresowałeś się naszą ofertą. Będzie nam bardzo miło, jeżeli będziemy mogli szkolić Cię i w naszym towarzystwie, krok po kroku, staniesz się prawdziwym motocyklistą!

Do zobaczenia na kursie,
ekipa szkoleniemotocyklowe.pl

Koszt:
wg cennika 2019
Termin startu kursu:
kurs zimowy
Rejestracja:
Zapisz się!