Facebook » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Martyna Strzyżewska

Instruktor Martyna Strzyżewska pracuje w HigH od kilku lat. Studentka Transportu na Politechnice Poznańskiej. Miłośniczka motocykli i wszystkiego, co jeździ. Choć ma zaledwie 23 lata, posiada już kategorie A, B, C i CE.
Pozostali instruktorzy:

Marcin Kukawka
marcin kukawka

Marcin Kukawka – Prezes Ośrodka Szkolenia Kierowców HigH. Kamień węgielny, filar i ostoja OSK HigH. Jest niczym szwajcarski zegarmistrz – sprawia, że wszystkie elementy funkcjonowania naszego ośrodka współgrają ze sobą w doskonałej harmonii. Mistrz niecodziennych rozwiązań.

Ewa Pikosz
ewa pikosz

Ewa Pikosz jest Instruktorem nauki jazdy kategorii A, A1, A2, AM. Członkini Dirtbike.pl Husqvarna Team. Jest też trenerem highcross.pl gdzie przekazuje swoją wiedzę najmłodszym i starszym adeptom jazdy w terenie.

Piotr Wolff
instruktor turysta

Instruktor Nauki Jazdy Kategorii A i B -Turysta Motocyklowy. To najlepszy opis Piotra Wolffa. Niewzruszony jak skała – ciężko wyprowadzić go z równowagi. Prywatnie miłośnik motocykli i wszystkiego co z nimi związane. Największy fan Depeche Mode, który za nic nie opuści żadnego koncertu. Mistrz dobrego humoru.

Jarosław Kuska
jarek kuska

Jarek Kuska jest instruktorem nauki jazdy kategorii A i B. Prowadzi szkolenie kierowców samochodów oraz motocyklistów. Miłośnik muzyki i niezależnego kina. Właściciel internetowego antykwariatu. Swoją biblofilskią pasje porzuca jedynie dla naszych Kursantów.

Kadra HigH Szkoła Jazdy
high szkoła jazdy

HigH Szkoła Jazdy. Poznaj naszą Ekipę Pracowników i Instruktorów. Mamy najlepszą ekipę na Ziemi. Zgrany Zespół HigH to podstawa sukcesów naszej szkoły. Pracownicy BOK HigH Szkoła Jazdy czuwają nad stroną formalną kursu, Instruktorzy prowadzą zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Jarosław Celmer
jarosław celmer

Instruktor Nauki Jazdy kategorii A i B. Pasja do motocykli przechodzi w Jego rodzinie z pokolenia na pokolenie. Starannie prowadząc szkolenia zaraża swoją pasją również Kursantów. Do każdego z Nich podchodzi indywidualnie, dostarczając pomocne wskazówki. Prawdziwy motocyklowy pedagog.

Marcin Błaszczyk
marcin błaszczyk

Marcin Błaszczyk jest Instruktorem Nauki Jazdy kategorii A i B. Prywatnie miłośnik dwóch kółek, żużla i fotografii.

Milena Siwicka
milena siwicka

Milena kiedy nie startuje w zawodach to uczy na highcrossie jazdy motocyklami crossowymi.