Facebook » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Kadra HigH Szkoła Jazdy

HigH Szkoła Jazdy. Poznaj naszą Ekipę Pracowników i Instruktorów. Mamy najlepszą ekipę na Ziemi. Zgrany Zespół HigH to podstawa sukcesów naszej szkoły. Pracownicy BOK HigH Szkoła Jazdy czuwają nad stroną formalną kursu, Instruktorzy prowadzą zajęcia teoretyczne i praktyczne.
Pozostali instruktorzy:

Marcin Kukawka
marcin kukawka

Marcin Kukawka – Prezes Ośrodka Szkolenia Kierowców HigH. Kamień węgielny, filar i ostoja OSK HigH. Jest niczym szwajcarski zegarmistrz – sprawia, że wszystkie elementy funkcjonowania naszego ośrodka współgrają ze sobą w doskonałej harmonii. Mistrz niecodziennych rozwiązań.

Martyna Strzyżewska
instruktor martyna

Instruktor Martyna Strzyżewska pracuje w HigH od kilku lat. Studentka Transportu na Politechnice Poznańskiej. Miłośniczka motocykli i wszystkiego, co jeździ. Choć ma zaledwie 23 lata, posiada już kategorie A, B, C i CE.

Ewa Pikosz
ewa pikosz

Ewa Pikosz jest Instruktorem nauki jazdy kategorii A, A1, A2, AM. Członkini Dirtbike.pl Husqvarna Team. Jest też trenerem highcross.pl gdzie przekazuje swoją wiedzę najmłodszym i starszym adeptom jazdy w terenie.

Piotr Wolff
instruktor turysta

Instruktor Nauki Jazdy Kategorii A i B -Turysta Motocyklowy. To najlepszy opis Piotra Wolffa. Niewzruszony jak skała – ciężko wyprowadzić go z równowagi. Prywatnie miłośnik motocykli i wszystkiego co z nimi związane. Największy fan Depeche Mode, który za nic nie opuści żadnego koncertu. Mistrz dobrego humoru.

Jarosław Kuska
jarek kuska

Jarek Kuska jest instruktorem nauki jazdy kategorii A i B. Prowadzi szkolenie kierowców samochodów oraz motocyklistów. Miłośnik muzyki i niezależnego kina. Właściciel internetowego antykwariatu. Swoją biblofilskią pasje porzuca jedynie dla naszych Kursantów.

Jarosław Celmer
jarosław celmer

Instruktor Nauki Jazdy kategorii A i B. Pasja do motocykli przechodzi w Jego rodzinie z pokolenia na pokolenie. Starannie prowadząc szkolenia zaraża swoją pasją również Kursantów. Do każdego z Nich podchodzi indywidualnie, dostarczając pomocne wskazówki. Prawdziwy motocyklowy pedagog.

Marcin Błaszczyk
marcin błaszczyk

Marcin Błaszczyk jest Instruktorem Nauki Jazdy kategorii A i B. Prywatnie miłośnik dwóch kółek, żużla i fotografii.

Milena Siwicka
milena siwicka

Milena kiedy nie startuje w zawodach to uczy na highcrossie jazdy motocyklami crossowymi.