Facebook » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Ewa Pikosz

Ewa Pikosz jest Instruktorem nauki jazdy kategorii A, A1, A2, AM. Członkini Dirtbike.pl Husqvarna Team wspierana między innymi przez takie firmy jak Dirtbike.pl części i akcesoria, Motul, TRW, Dunlop, NGK no i oczywiście szkoleniemotocyklowe.pl Ewa zdobyła m.in. Mistrzostwo Cross Country Strefy Polski Zachodniej w 2015 roku oraz zajęła pierwsze miejsce w Mistrzostwach Cross Country Okręgu Łódzkiego w roku minionym. Jako zawodniczka Motoklubu Wielkopolskiego odnosi sukcesy w Pucharze Polski Enduro oraz nieobcy jest jej również Motocross. W obecnym sezonie możemy spotkać Ewę również podczas eliminacji Super Enduro.
Pozostali instruktorzy:

Marcin Kukawka
marcin kukawka

Marcin Kukawka – Prezes Ośrodka Szkolenia Kierowców HigH. Kamień węgielny, filar i ostoja OSK HigH. Jest niczym szwajcarski zegarmistrz – sprawia, że wszystkie elementy funkcjonowania naszego ośrodka współgrają ze sobą w doskonałej harmonii. Mistrz niecodziennych rozwiązań.

Martyna Strzyżewska
instruktor martyna

Instruktor Martyna Strzyżewska pracuje w HigH od kilku lat. Studentka Transportu na Politechnice Poznańskiej. Miłośniczka motocykli i wszystkiego, co jeździ. Choć ma zaledwie 23 lata, posiada już kategorie A, B, C i CE.

Piotr Wolff
instruktor turysta

Instruktor Nauki Jazdy Kategorii A i B -Turysta Motocyklowy. To najlepszy opis Piotra Wolffa. Niewzruszony jak skała – ciężko wyprowadzić go z równowagi. Prywatnie miłośnik motocykli i wszystkiego co z nimi związane. Największy fan Depeche Mode, który za nic nie opuści żadnego koncertu. Mistrz dobrego humoru.

Jarosław Kuska
jarek kuska

Jarek Kuska jest instruktorem nauki jazdy kategorii A i B. Prowadzi szkolenie kierowców samochodów oraz motocyklistów. Miłośnik muzyki i niezależnego kina. Właściciel internetowego antykwariatu. Swoją biblofilskią pasje porzuca jedynie dla naszych Kursantów.

Kadra HigH Szkoła Jazdy
high szkoła jazdy

HigH Szkoła Jazdy. Poznaj naszą Ekipę Pracowników i Instruktorów. Mamy najlepszą ekipę na Ziemi. Zgrany Zespół HigH to podstawa sukcesów naszej szkoły. Pracownicy BOK HigH Szkoła Jazdy czuwają nad stroną formalną kursu, Instruktorzy prowadzą zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Jarosław Celmer
jarosław celmer

Instruktor Nauki Jazdy kategorii A i B. Pasja do motocykli przechodzi w Jego rodzinie z pokolenia na pokolenie. Starannie prowadząc szkolenia zaraża swoją pasją również Kursantów. Do każdego z Nich podchodzi indywidualnie, dostarczając pomocne wskazówki. Prawdziwy motocyklowy pedagog.

Marcin Błaszczyk
marcin błaszczyk

Marcin Błaszczyk jest Instruktorem Nauki Jazdy kategorii A i B. Prywatnie miłośnik dwóch kółek, żużla i fotografii.

Milena Siwicka
milena siwicka

Milena kiedy nie startuje w zawodach to uczy na highcrossie jazdy motocyklami crossowymi.