Facebook » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Prezent dla Motocyklisty. Spełniamy MOTO|marzenia

Szukasz czegoś na prezent dla motocyklisty lub motocyklistki? Świetnie trafiłaś/trafiłeś. Jesteśmy przekonani, że z naszej oferty wybierzesz szereg produktów dopasowanych do Twojego budżetu, które sprawią wiele radości obdarowanej osobie. Jesteśmy profesjonalną szkołą jazdy na motocyklu. Dysponujemy różnymi motocyklami, więc zawsze dopasujemy usługę do potrzeb obdarowanej przez Ciebie osoby.

prezent

Naszym zdaniem najlepszy prezent dla motocyklisty to voucher na szkolenie, wycieczkę lub wyprawę motocyklową. W naszej ofercie znajdziesz też produkty dla osób, które nie mają prawa jazdy na motocykl. W takiej sytuacji możesz komuś sprawić voucher na całość lub część kursu prawa jazdy albo na szkolenie Motocyklem 125, na które wystarczy posiadać przez 3 lata prawo jazdy kategorii B.

 

Co polecamy na prezent dla motocyklisty?

Bez względu na wybrany produkt zawsze przygotujemy okazjonalny voucher, który będzie gotowy do wręczenia. Dajemy możliwość odbioru gotowego vouchera w naszym BOK w Poznaniu lub możemy również przesłać go w pliku pdf gotowym do wydruku.

Z naszej oferty szczególnie polecamy:

 

Jak wybrać odpowiedni prezent?

Zadzwoń do koordynatora szkoleń i wypraw motocyklowych, Piotra Wolffa – tel. 884 300 255. On szczegółowo wyjaśni Tobie czym wyróżniają się nasze szkolenia, kursy czy wyprawy i pomoże wybrać odpowiedni prezent dla osoby obdarowanej przy uwzględnieniu Twojego budżetu. Możesz również wysłać konkretne pytanie na nasz adres email: biuro@szkoleniemotocyklowe.pl – staramy się odpowiadać najszybciej jak to możliwe.

 

Zatrudniamy doświadczonych Instruktorów, dlatego zapewniamy Cię, że wybraną przez Ciebie ofertę zrealizujemy bardzo profesjonalnie. Obdarowana osoba będzie długo pamiętać wręczony przez Ciebie prezent. Nasze doświadczenie w organizacji szkoleń, kursów i wyjazdów pozwala każdorazowo na dopasowanie zajęć (w ramach wykupionego pakietu) do stopnia zaawansowania osoby uczestniczącej w zajęciach.