Facebook » English Course » ul. Chwaliszewo 76, Poznań biuro@szkoleniemotocyklowe.pl +48 61 670 38 70 | 884 300 255

Motocykle Triumph dla Kursantów

Każdy z naszych kursantów oraz osób, które odbywają doszkolenie na motocyklu, mogą od sezonu 2018, korzystać również z doskonałych i nowoczesnych motocykli marki Triumph. Jako pierwszy motocykl do naszej floty dołączył Triumph Street Triple 765, a wkrótce potem Triumph Tiger 800 XRx.

 

Triumph Street Triple na pierwszy motocykl

Triumph Street Triple to doskonały motocykl dla początkujących jak i zaawansowanych motocyklistów. W naszej szkole oferujemy Kursantom możliwość odbycia kilku jazd na Triumph Street Triple 765 S. Dla chętnych możemy podstawić motocykl na egzamin państwowy w WORD Poznań. Nasz Street Triple doskonale się sprawdza, szczególnie podczas organizowanych przez nas Moto Wycieczek z Instruktorem. W naszej ocenie jest na pierwszy motocykl. Jego waga i zwrotność ułatwiają prowadzenie nawet osobom o niskim wzroście.

 

Triumph Tiger 800 – doskonały na każdą okazję

Użytkujemy również w szkole jazdy motocykl Triumph Tiger 800 w wersji wyposażenia XRx. Nasi Instruktorzy są nim zafascynowani. Największe zalety Triumph Tiger 800 to niezwykle elastyczny trzycylindrowy silnik, bardzo wygodna pozycja za oraz niezwykły system nowoczesnego wyświetlacza i przełączników sterujących wszelkimi funkcjami – obsługa jest niezwykle intuicyjna. Jeżeli masz ochotę sprawdzić jak prowadzi się Triumph Tiger 800 umów się na Moto Wycieczkę z Instruktorem i zamów jazdę na tym motocyklu.